Dažniausiai užduodami klausimai (DUK)

Kaip užsisakyti/atsisakyti paslaugą „Antivirusas Plius“?

Paslaugos valdymas SMS žinute.

Paslaugos užsakymas:

  • Norėdami užsisakyti paslaugą „Antivirusas Plius“ ir apsaugoti iki 3 įrenginių, išsiųskite SMS žinutę su tekstu ANTI START 3 numeriu 1301.
  • Norėdami užsisakyti paslaugą „Antivirusas Plius“ ir apsaugoti  iki 5 įrenginių, išsiųskite SMS žinutę su tekstu ANTI START 5 numeriu 1301.

Licencijų kiekio keitimas:

  • Jeigu jau naudojatės paslauga su 3 licencijomis ir norite padidinti licencijų kiekį iki 5, išsiųskite SMS žinutę  su tekstu ANTI START 5 numeriu 1301. Gavę patvirtinimo žinutę, galėsite apsaugoti iki 5 įrenginių.
  • Jeigu naudojatės paslauga su 5 licencijomis ir norite sumažinti licencijų kiekį iki 3, išsiųskite SMS žinutę  su tekstu ANTI START 3 numeriu 1301.  Gavę patvirtinimo žinutę, galėsite apsaugoti tik iki 3 įrenginių.*

Svarbu:  jeigu šiuo metu naudojate daugiau negu 3 „Antivirusas Plius“ licencijas, norėdami sumažinti licencijų kiekį iki 3, pirmiausia turite atlaisvinti užimtas licencijas. Tai padaryti galite, prisijungę prie paslaugos valdymo aplinkos adresu www.telia.lt/antivirusas/prisijungimas.  Kaip atlaisvinti licencijas, žiūrėkite vartotojo vadove.

Paslaugos atsisakymas:

Norėdami atsisakyti „Antivirusas Plius“ paslaugos, išsiųskite SMS žinutę su tekstu ANTI STOP numeriu 1301, arba kreipkitės į artimiausią „Telia“ saloną.