Telia ID
Atsijungti

NERIBOTAS INTERNETAS –
KAI REIKIA JUMS:
PARAI AR SAVAITEI

 Neribotas internetas nekeičiant jūsų turimo plano

Neriboti GB
parai

Internetu. Užsakymo metu išjunkite telefone Wi-Fi.
SMS žinute. Siųskite T PARA tel. 1401.
Telefonu 1817.
3 €/parai
Pradės galioti iškart. Galios ne ilgiau paskutinės mėnesio dienos 24 val.

Neriboti GB savaitei

Internetu. Užsakymo metu išjunkite telefone Wi-Fi.
SMS žinute.
Siųskite T SAVAITE tel. 1401.
Telefonu 1817.
7 €/sav.
Pradės galioti iškart. Galios ne ilgiau paskutinės mėnesio dienos 24 val.

#Susijungiam

Susijunkite į vaizdo skambučius su artimaisiais ir  draugais, žiūrėkite vaizdo transliacijas, dirbkite ir mokykitės: dabar didelė dalis gyvenimo keliasi į virtualią erdvę ir neriboto interneto reikia kaip niekada anksčiau.

Plano keisti nereikės

Net jei jums paprastai užtekdavo nedaug gigabaitų, žinokite – prireikus, galite jų turėti neribotai, nekeisdami savo mokėjimo plano ir neįsipareigodami mokėti už didesnį kiekį duomenų, kai jų nereikia nuolatos. Tiesiog užsisakykite vienkartinį duomenų paketą parai ar savaitei ir naudokitės internetu telefone, kompiuteryje ar planšetėje neribotai. Daugiau duomenų galite užsisakyti ir telefonui, ir nešiojamajam internetui.

Paprasta ir aišku

Užsisakius „Neriboti GB parai“ ar „Neriboti GB savaitei“ jūsų turimi plano duomenys nebus naudojami. O norėdami sužinoti, kiek neriboto naršymo laiko jums liko, tiesiog atsidarykite http://duomenys.telia.lt/pr/uzsakymas savo įrenginio naršyklėje arba apsilankykite savitarnoje „Mano Telia“.

 

Vienkartinius duomenų paketus „Neriboti GB parai“ ir „Neriboti GB savaitei“ galima užsisakyti naudojantis „Telia“ mobiliojo ryšio planais.
Neriboti GB parai“ ir „Neriboti GB savaitei“ įsigalioja vos tik užsisakius.
Užsakius kelis neribotų GB paketus, laikas nesumuojamas. Užsakykite naują vienkartinį duomenų paketą tik pirmam jau pasibaigus.
Neriboti duomenys galioja tik einamąjį kalendorinį mėnesį ir nepersikelia į kitą.
1.42 GB iš suteiktų „Neriboti GB parai“ duomenų galioja ir ES. 3.31 GB iš suteiktų „Neriboti GB savaitei“ duomenų galioja ir ES.
Duomenų naudojimui taikomos bendros sąžiningo naudojimosi paslaugomis taisyklės.
Kainos nurodytos su PVM.