INTERNETAS VILNIUJE
INTERNETAS VILNIUJE
„Telia“ – greitas ir patikimas internetas Vilniuje.
Kiekvieno poreikiams pritaikyti šviesolaidinio, plačiajuosčio, 4G mobiliojo ar hibridinio tipo interneto planai.
Domina

KOKS GERIAUSIAS PASIŪLYMAS MANO NAMAMS?

  Šio adreso rasti nepavyko.

  Adresą pradėkite vesti nuo gatvės arba gyvenvietės pavadinimo. Jei vis tiek nerandate savo adreso, kreipkitės į   „Pagalba gyvai“ .

   

  Šviesolaidinis internetas Vilniuje

  Šviesolaidinis internetas - pažangiausia namų interneto technologija, leidžianti naudotis net iki 1 Gb/s interneto sparta. Technologija užtikrina patikimą ir stabilų ryšį net siunčiant dideles duomenų apimtis arba jungiant prie interneto kelis kompiuterius ar kitus išmaniuosius įrenginius. Šviesolaidinio interneto planai pritaikyti kiekvieno poreikiams. Galite rinktis planus, suteikiančius interneto spartą iki 100 Mb/s, 300 Mb/s ar net iki 1 Gb/s.
  Verta žinoti, kad šviesolaidiniu internetu gali naudotis ne visi 
  Vilniaus miesto ir rajono gyventojai. 
  Tai priklauso nuo techninių galimybių. Rekomenduojame užpildyti šiame 
  puslapyje esančią formą ir mūsų konsultantai su jumis susisieks.

   

  Plačiajuostis ir hibridinio tipo internetas Vilniuje

  Plačiajuosčio ir hibridinio tipo interneto sprendimus rekomenduojame vietovėse, kuriose nėra galimybių naudotis šviesolaidiniu internetu. „Telia“ plačiajuosčio interneto tinklas užima didelę Lietuvos teritorijos dalį ir pasiekia net atokiau esančias Vilnaus ar Vilniaus rajono vietoves. Plačiajuosčio interneto spartos pakanka patogiai naršyti internete, klausyti muzikos ar žiūrėti vaizdo įrašus.
  Naujos kartos hibridinio tipo internetas suteikia galimybę plačiajuostį internetą papildyti mobiliuoju 4G ryšiu ir namuose naudotis greitesniu internetu, kurio sparta siekia net iki 100 Mb/s.


  Nešiojamas 4G internetas Vilniuje

  „Telia“ gali pasiūlyti namų internetą visoje Lietuvoje, nepriklausomai nuo jūsų gyvenamosios vietos, todėl Vilniaus ir Vilniaus rajono vietovėse, kurių nepasiekia nei šviesolaidinis, nei plačiajuostis internetas, „Telia“ rekomenduoja naudotis mobiliojo 4G  interneto paslaugomis. Plačiausias Lietuvoje „Telia“ 4G ryšys dengia net 99 proc. šalies teritorijos, o su mobiliojo interneto planu „GO XL“ suteiksime neribotus duomenis.

   

  Kuriuose Vilniaus mikrorajonuose galima prisijungti prie „Telia“ interneto?

  „Telia“ internetas pasiekiamas Naujamiestyje, Senamiestyje, Šnipiškėse, Žvėryne, Grigiškėse, Paneriuose, Vilkpėdėje, Naujininkuose, Naujojoje Vilnioje, Antakalnyje, Verkiuose, Visoriuose, Žirmūnuose, Fabijoniškėse, Justiniškėse, Karoliniškėse, Lazdynuose, Pašilaičiuose, Pilaitėje, Šeškinėje, Viršuliškėse ir Rasų seniūnijoje. Priklausomai nuo techninių galimybių, taip pat galima prisijungti ir Vilniaus rajone.

  TELEVIZIJA IR INTERNETAS NAMAMS

  TELEVIZIJA IR INTERNETAS NAMAMS

  Plačiau

  Kodėl „Telia“ ?

  24/7 aptarnavimas
  Daugiau nei 400 „Telia“ inžinierių 24 valandas per parą rūpinasi, kad internetas veiktų sklandžiai. Su „Telia“ galite susisiekti bet kuriuo metu, skambindami numeriu 1817.

  Papildomos paslaugos
  Kartu su dauguma šviesolaidinio ir plačiajuosčio interneto planų jums prieinamas ir bevielis internetas namuose ir mieste, taip pat interneto apsauga, 300 GB „Saugykla“ ir laiko kontrolė, su kuria lengva ir paprasta nustatyti, kada ir kiek laiko veiks internetas.

  Stabilumas
  „Telia“ pirmauja interneto, duomenų perdavimo ir mokamos televizijos rinkose, todėl turi galimybę jums pasiūlyti itin modernias technologijas ir užtikrinti stabilų bei nenutrūkstamą namų internetą

  Visą Vilniuje esančių salonų sąrašą ir jų darbo laiką galite rasti čia.