Telia ID
Atsijungti
INTERNETAS VILNIUJE
INTERNETAS VILNIUJE
„Telia“ – greitas ir patikimas internetas Vilniuje.
Kiekvieno poreikiams pritaikyti šviesolaidinio, plačiajuosčio, 4G mobiliojo ar hibridinio tipo interneto planai.
Domina

KOKS GERIAUSIAS PASIŪLYMAS MANO NAMAMS?

Šis patikrinimas preliminariai nustatys, ar paslauga veikia jūsų nurodytu adresu. Pasitikslinti informaciją galite telefonu 1817.

   Šio adreso rasti nepavyko.

   Adresą pradėkite vesti nuo gatvės arba gyvenvietės pavadinimo. Jei vis tiek nerandate savo adreso, kreipkitės į  „Pagalba gyvai“.

    

   Šviesolaidinis internetas Vilniuje

   Šviesolaidinis internetas - pažangiausia namų interneto technologija, leidžianti naudotis net iki 1 Gb/s interneto sparta. Technologija užtikrina patikimą ir stabilų ryšį net siunčiant dideles duomenų apimtis arba jungiant prie interneto kelis kompiuterius ar kitus išmaniuosius įrenginius. Šviesolaidinio interneto planai pritaikyti kiekvieno poreikiams. Galite rinktis planus, suteikiančius interneto spartą iki 100 Mb/s, 300 Mb/s ar net iki 1 Gb/s.
   Verta žinoti, kad šviesolaidiniu internetu gali naudotis ne visi 
   Vilniaus miesto ir rajono gyventojai. 
   Tai priklauso nuo techninių galimybių. Rekomenduojame užpildyti šiame 
   puslapyje esančią formą ir mūsų konsultantai su jumis susisieks.

    

   Plačiajuostis ir hibridinio tipo internetas Vilniuje

   Plačiajuosčio ir hibridinio tipo interneto sprendimus rekomenduojame vietovėse, kuriose nėra galimybių naudotis šviesolaidiniu internetu. „Telia“ plačiajuosčio interneto tinklas užima didelę Lietuvos teritorijos dalį ir pasiekia net atokiau esančias Vilnaus ar Vilniaus rajono vietoves. Plačiajuosčio interneto spartos pakanka patogiai naršyti internete, klausyti muzikos ar žiūrėti vaizdo įrašus.
   Naujos kartos hibridinio tipo internetas suteikia galimybę plačiajuostį internetą papildyti mobiliuoju 4G ryšiu ir namuose naudotis greitesniu internetu, kurio sparta siekia net iki 100 Mb/s.


   Nešiojamas 4G internetas Vilniuje

   „Telia“ gali pasiūlyti namų internetą visoje Lietuvoje, nepriklausomai nuo jūsų gyvenamosios vietos, todėl Vilniaus ir Vilniaus rajono vietovėse, kurių nepasiekia nei šviesolaidinis, nei plačiajuostis internetas, „Telia“ rekomenduoja naudotis mobiliojo 4G  interneto paslaugomis. Plačiausias Lietuvoje „Telia“ 4G ryšys dengia net 99 proc. šalies teritorijos, o su mobiliojo interneto planu „GO XL“ suteiksime neribotus duomenis.

    

    

   Su „Telia“ internetu gaukite daugiau

       Wi-Fi mieste
   „Wi-Fi mieste“ paslauga veiks Vilniaus senamiestyje, įvairiuose prekybos centruose, mokyklose ir kitur, taip pat bevieliu internetu galėsite naudotis ir už miesto ribų   „Telia“ belaidis Wi-Fi internetas namuose
   Itin paprasta prisijungti ir naudotis maksimaliu interneto greičiu visuose jūsų namų įrenginiuose per bevielį Wi-Fi ryšį. Pasirinkus maršrutizatorių iš "Telia" belaidis interneto ryšys bus stabilus ir greitas.

   Kuriuose Vilniaus mikrorajonuose galima prisijungti prie „Telia“ interneto?

   „Telia“ internetas pasiekiamas Naujamiestyje, Senamiestyje, Šnipiškėse, Žvėryne, Grigiškėse, Paneriuose, Vilkpėdėje, Naujininkuose, Naujojoje Vilnioje, Antakalnyje, Verkiuose, Visoriuose, Žirmūnuose, Fabijoniškėse, Justiniškėse, Karoliniškėse, Lazdynuose, Pašilaičiuose, Pilaitėje, Šeškinėje, Viršuliškėse ir Rasų seniūnijoje. Priklausomai nuo techninių galimybių, taip pat galima prisijungti ir Vilniaus rajone.

   TELEVIZIJA IR INTERNETAS NAMAMS
   TELEVIZIJA IR INTERNETAS NAMAMS
   Plačiau

   Kodėl „Telia“ ?

   24/7 aptarnavimas
   Daugiau nei 400 „Telia“ inžinierių 24 valandas per parą rūpinasi, kad internetas veiktų sklandžiai. Su „Telia“ galite susisiekti bet kuriuo metu, skambindami numeriu 1817.

   Papildomos paslaugos
   Kartu su dauguma šviesolaidinio ir plačiajuosčio interneto planų jums prieinamas ir bevielis internetas namuose ir mieste, taip pat interneto apsauga, 300 GB „Saugykla“ ir laiko kontrolė, su kuria lengva ir paprasta nustatyti, kada ir kiek laiko veiks internetas.

   Stabilumas
   „Telia“ pirmauja interneto, duomenų perdavimo ir mokamos televizijos rinkose, todėl turi galimybę jums pasiūlyti itin modernias technologijas ir užtikrinti stabilų bei nenutrūkstamą namų internetą

   Visą Vilniuje esančių salonų sąrašą ir jų darbo laiką galite rasti čia.