INTERNETAS UKMERGĖJE
INTERNETAS UKMERGĖJE
„Telia“ – patikimas interneto tiekėjas.
Domina

KOKS GERIAUSIAS PASIŪLYMAS MANO NAMAMS?

  Šio adreso rasti nepavyko.

  Adresą pradėkite vesti nuo gatvės arba gyvenvietės pavadinimo. Jei vis tiek nerandate savo adreso, kreipkitės į   „Pagalba gyvai“ .

   


  Šviesolaidinis internetas Ukmergėje

  Pažangiausia tenchonologija – šviesolaidinis tinklas leidžia pamiršti interneto trikdžius ir laukimą, kol „užsikraus" video įrašas „YouTube“ ar kitoje svetainėje. Iki 1 Gb/s greitis užtikrins patogų bendravimą su artimaisiais, esančiais bet kuriame pasaulio kampelyje. Pasirinkite šviesolaidinio interneto planą pagal reikalingą interneto greitį: iki 100 Mb/s, iki 300 Mb/s, iki 1 Gb/s.

   

  Plačiajuostis ir hibridinio tipo internetas Ukmergėje

  Plačiajuostis internetas yra lėtesnis nei šviesolaidinis internetas, tačiau ši technologija pasiekia net ir daugelį atokiau esančių Lietuvos vietovių. Rekomenduojame rinktis plačiajuosčio interneto planą „Platus”, kuris nuo šiol suteikia interneto greitį iki maksimalios techninių galimybių ribos (iki 250 Mb/s).

  Bet tai dar ne viskas - norintiems didesnės interneto spartos siūlome hibridinio tipo internetą. Ši technologija papildo plačiajuostį internetą mobiliuoju 4G ryšiu, todėl galite naudotis net iki 100 Mb/s siekiančia interneto greitaveika.


  4G namų internetas Ukmergėje

  Ukmergėje ir Ukmergės rajone, kur nepasiekia fiksuotas interneto ryšys „Telia“ rekomenduoja naudoti mobiliojo 4G interneto paslaugas. „Telia“ 4G LTE ryšys dengia daugiau nei 99 procentus Lietuvos teritorijos, o su planu GO XL galėsite naudotis neribotais mobiliaisiais duomenimis.

   

  Kodėl verta rinktis „Telia”?

  Pagalba 24/7
  „Telia“ darbuotojai savo klientams pasiruošę padėti bet kuriuo paros metu kiekvieną savaitės dieną. Tereikia paskambinti numeriu 1817.

  „Mano Telia“ savitarna
  Patys galite aktyvinti jums priklausančias nemokamas ar kitas papildomas paslaugas bei lengvai atsiskaityti ar tvarkyti sąskaitas. Nebereikia išeiti iš namų – viskas pasiekiama nuotoliniu būdu.

  Profesionalus aptarnavimas
  Daugiau nei 400 profesionalių inžinierių komanda yra nuolat pasiruošusi suteikti aukščiausio lygio aptarnavimą padėdami sutvarkyti kilusius nesklandumus ir detaliai paaiškindami, kaip naudotis „Telia“ įranga.

   

   


  Klientai kalba

  „Esu labai patenkinta jūsų teikiamomis paslaugomis. O kai iškilo problema (dingo internetas), jūs labai greitai ją išsprendėte.“

  „Esame turėję kitus interneto tiekėjus, tai galime palyginti aptarnavimą bei paslaugos kokybę. Kol kas tikrai esame patenkinti jūsų meistrų darbu bei paslaugomis.“

   

  Visą Ukmergėje esančių salonų sąrašą ir jų darbo laiką galite rasti čia.