Telia ID
Atsijungti
INTERNETAS UKMERGĖJE
INTERNETAS UKMERGĖJE
„Telia“ – patikimas interneto tiekėjas.
„Telia“ internetas – tai ne tik spartus šviesoladinis tinklas ir plačiajuostis internetas Ukmergėje, bet ir papildomos paslaugos: „Antivirusas+", „Saugykla", „Wi-Fi mieste" bei pagalba visą parą.
Domina

KOKS GERIAUSIAS PASIŪLYMAS MANO NAMAMS?

Šis patikrinimas preliminariai nustatys, ar paslauga veikia jūsų nurodytu adresu. Pasitikslinti informaciją galite telefonu 1817.

   Šio adreso rasti nepavyko.

   Adresą pradėkite vesti nuo gatvės arba gyvenvietės pavadinimo. Jei vis tiek nerandate savo adreso, kreipkitės į  „Pagalba gyvai“.

    


   Šviesolaidinis internetas Ukmergėje

   Pažangiausia tenchonologija – šviesolaidinis tinklas leidžia pamiršti interneto trikdžius ir laukimą, kol „užsikraus" video įrašas „YouTube“ ar kitoje svetainėje. Iki 1 Gb/s greitis užtikrins patogų bendravimą su artimaisiais, esančiais bet kuriame pasaulio kampelyje. Pasirinkite šviesolaidinio interneto planą pagal reikalingą interneto greitį: iki 100 Mb/s, iki 300 Mb/s, iki 1 Gb/s.

    

   Plačiajuostis ir hibridinio tipo internetas Ukmergėje

   Plačiajuostis internetas yra lėtesnis nei šviesolaidinis internetas, tačiau ši technologija pasiekia net ir daugelį atokiau esančių Lietuvos vietovių. Rekomenduojame rinktis plačiajuosčio interneto planą „Platus”, kuris nuo šiol suteikia interneto greitį iki maksimalios techninių galimybių ribos (iki 250 Mb/s).

   Bet tai dar ne viskas - norintiems didesnės interneto spartos siūlome hibridinio tipo internetą. Ši technologija papildo plačiajuostį internetą mobiliuoju 4G ryšiu, todėl galite naudotis net iki 100 Mb/s siekiančia interneto greitaveika.


   4G namų internetas Ukmergėje

   Ukmergėje ir Ukmergės rajone, kur nepasiekia fiksuotas interneto ryšys „Telia“ rekomenduoja naudoti mobiliojo 4G interneto paslaugas. „Telia“ 4G LTE ryšys dengia daugiau nei 99 procentus Lietuvos teritorijos, o su planu CONNECT HOME galėsite naudotis neribotais mobiliaisiais duomenimis.

    

    

   „Telia“ interneto privalumai

       „Wi-Fi mieste” 
   „Telia“ bevielis internetas veikia populiariausiose miestų vietose. Bevielis internetas „Telia“ klientams leidžia siųstis neribotą duomenų kiekį ir nemokamai naršyti internete.   Saugykla
   Netikėtai sugedus kompiuteriui ar mobiliajam telefonui jūsų kompiuteryje saugomi duomenys gali būti lengvai prarasti. Su „Telia“ saugykla išsaugosite savo dokumentų atsargines kopijas. Viską galite saugoti vienoje vietoje ir savo nuotraukomis ir kitais failais dalintis ne tik Ukmergėje, bet ir bet kur, kur veikia internetas.   Antivirusas +
   Apsaugokite savo įrenginius nuo virusų ir kitų žalingų su viena pažangiausių apsaugos technologijų - Antivirusas+. Antivirusas+ apsaugo ne tik jūsų, bet ir kitų šeimos narių įrenginius. Šią programą galite įdiegti į kelis įrenginius ir taip pasirūpinti jų duomenų saugumu.

   Kodėl verta rinktis „Telia”?

   Pagalba 24/7
   „Telia“ darbuotojai savo klientams pasiruošę padėti bet kuriuo paros metu kiekvieną savaitės dieną. Tereikia paskambinti numeriu 1817.

   „Mano Telia“ savitarna
   Patys galite aktyvinti jums priklausančias nemokamas ar kitas papildomas paslaugas bei lengvai atsiskaityti ar tvarkyti sąskaitas. Nebereikia išeiti iš namų – viskas pasiekiama nuotoliniu būdu.

   Profesionalus aptarnavimas
   Daugiau nei 400 profesionalių inžinierių komanda yra nuolat pasiruošusi suteikti aukščiausio lygio aptarnavimą padėdami sutvarkyti kilusius nesklandumus ir detaliai paaiškindami, kaip naudotis „Telia“ įranga.

    

    


   Klientai kalba

   „Esu labai patenkinta jūsų teikiamomis paslaugomis. O kai iškilo problema (dingo internetas), jūs labai greitai ją išsprendėte.“

   „Esame turėję kitus interneto tiekėjus, tai galime palyginti aptarnavimą bei paslaugos kokybę. Kol kas tikrai esame patenkinti jūsų meistrų darbu bei paslaugomis.“

    

   Visą Ukmergėje esančių salonų sąrašą ir jų darbo laiką galite rasti čia.