Internetas Šiauliuose


TELIA - patikimas interneto tiekėjas


Šiauliuose galite rinktis iš šviesolaidinio ir plačiajuosčio interneto. Pagrindinis skirtumas tarp šių technologijų yra greitis – šviesolaidinis internetas yra daug greitesnis, o plačiajuostis pasiekia atokiausius Lietuvos kampelius.

KOKS GERIAUSIAS PASIŪLYMAS MANO NAMAMS?

  Šio adreso rasti nepavyko.

  Adresą pradėkite vesti nuo gatvės arba gyvenvietės pavadinimo. Jei vis tiek nerandate savo adreso, kreipkitės į   „Pagalba gyvai“ .

   

  Šviesolaidinis internetas Šiauliuose

  Šviesolaidinis internetas yra pažangiausia interneto technologija, kurios dėka galite naudotis net iki 1 Gb/s sparta. Duomenys yra perduodami optiniais kabeliais, tad šios technologijos galimybės – itin didelės, o interneto ryšys –patikimas ir stabilus.

  „Telia“ nuolatos plečia šį tinklą, todėl dideliu interneto greičiu galės mėgautis vis daugiau šiauliečių. Šiuo metu galite rinktis iš 3 „Telia“ šviesolaidinio interneto planų: iki 1 Gb/s, iki 300 Mb/s ir iki 100 Mb/s spartos.

   

  Plačiajuostis ir hibridinio tipo internetas Šiauliuose

  Didžiausias greitis, kurį nuo šiol galite turėti pasirinkę plačiajuostį internetą Šiauliuose, yra iki 250 Mb/s. Didžiausias šios technologijos privalumas tas, kad plačiajuostis internetas dengia beveik visą Lietuvos teritoriją ir pasiekia gyventojus ten, kur nėra galimybės naudotis šviesolaidiniu internetu.

  „Telia” hibridinio tipo internetas skirtas tiems plačiajuosčio interneto naudotojams, kuriems neužtenka turimos interneto spartos. Hibridinio tipo internetas papildo plačiajuostį internetą mobiliuoju 4G ryšių, todėl galite naudoti net iki 100 Mb/s siekiančia interneto sparta.


  4G namų internetas Šiauliuose

  Šiauliečiams, kurių gyvenamosios vietos nepasiekia šviesolaidinis ar plačiajuostis internetas, siūlome naudotis kokybišku 4G LTE internetu kuris dengia 99% Lietuvos teritorijos, o norintiems naudotis neribotu duomenų kiekiu, siūlome planą GO XL.

   

  Kodėl „Telia“ ?

  24/7 aptarnavimas
  Jei kyla problemų, mes pasiruošę jums padėti 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Paskambinkite 1817 ir mūsų inžinierių komanda pasirūpins, kad jūsų internetas veiktų sklandžiai.

  Papildomos paslaugos
  Kartu su „Telia“ internetu jūs taip pat galite gauti ir papildomų paslaugų paketą. Tai yra belaidis internetas namuose ir mieste, interneto apsauga, duomenų saugykla ir interneto veikimo kontrolė. Visa tai – be papildomų mokesčių.

  Profesionalus aptarnavimas
  Daugiau nei 400 profesionalių inžinierių komanda suteiks jums aukšto lygio aptarnavimą ir atsakys į jums iškylančius klausimus.

  Patikimas interneto tiekėjas Šiauliuose

  Internetą Šiauliuose galime įvesti Bačiūnuose, Gubernijoje, Margiuose, Medelyne, Rėkyve ir kitose miesto dalyse. Taip pat galimos ir interneto paslaugos Šiaulių rajone.

  Visą Šiauliuose esančių salonų sąrašą ir jų darbo laiką galite rasti čia.