Telia ID
Atsijungti

Internetas Šiauliuose


TELIA - patikimas interneto tiekėjas


Šiauliuose galite rinktis iš šviesolaidinio ir plačiajuosčio interneto. Pagrindinis skirtumas tarp šių technologijų yra greitis – šviesolaidinis internetas yra daug greitesnis, o plačiajuostis pasiekia atokiausius Lietuvos kampelius.

Išmanioji televizija + internetas
Išmanioji televizija + internetas
Gauti pasiūlymą
Visada 1nternetas!
Visada 1nternetas!
Greitas, patikimas ir neribotas
Nesvarbu kur gyvenate - jums turime geriausią sprendimą nuo mobiliojo iki šviesolaidinio ir net hibridinio interneto.
Gauti pasiūlymą

KOKS GERIAUSIAS PASIŪLYMAS MANO NAMAMS?

Šis patikrinimas preliminariai nustatys, ar paslauga veikia jūsų nurodytu adresu. Pasitikslinti informaciją galite telefonu 1817.

   Šio adreso rasti nepavyko.

   Adresą pradėkite vesti nuo gatvės arba gyvenvietės pavadinimo. Jei vis tiek nerandate savo adreso, kreipkitės į  „Pagalba gyvai“.

    

   Šviesolaidinis internetas Šiauliuose

   Šviesolaidinis internetas yra pažangiausia interneto technologija, kurios dėka galite naudotis net iki 1 Gb/s sparta. Duomenys yra perduodami optiniais kabeliais, tad šios technologijos galimybės – itin didelės, o interneto ryšys –patikimas ir stabilus.

   „Telia“ nuolatos plečia šį tinklą, todėl dideliu interneto greičiu galės mėgautis vis daugiau šiauliečių. Šiuo metu galite rinktis iš 3 „Telia“ šviesolaidinio interneto planų: iki 1 Gb/s, iki 300 Mb/s ir iki 100 Mb/s spartos.

    

   Plačiajuostis ir hibridinio tipo internetas Šiauliuose

   Didžiausias greitis, kurį nuo šiol galite turėti pasirinkę plačiajuostį internetą Šiauliuose, yra iki 250 Mb/s. Didžiausias šios technologijos privalumas tas, kad plačiajuostis internetas dengia beveik visą Lietuvos teritoriją ir pasiekia gyventojus ten, kur nėra galimybės naudotis šviesolaidiniu internetu.

   „Telia” hibridinio tipo internetas skirtas tiems plačiajuosčio interneto naudotojams, kuriems neužtenka turimos interneto spartos. Hibridinio tipo internetas papildo plačiajuostį internetą mobiliuoju 4G ryšių, todėl galite naudoti net iki 100 Mb/s siekiančia interneto sparta.


   4G namų internetas Šiauliuose

   Šiauliečiams, kurių gyvenamosios vietos nepasiekia šviesolaidinis ar plačiajuostis internetas, siūlome naudotis kokybišku 4G LTE internetu kuris dengia 99% Lietuvos teritorijos, o norintiems naudotis neribotu duomenų kiekiu, siūlome planą CONNECT HOME.

    

    

   Su „Telia“ internetu Šiauliuose gaukite daugiau

       „Wi-Fi mieste” 
   Įsigyjus vieną iš „Telia“ interneto planų, belaidis internetas prieinamas ir namuose, ir įvairiose Šiaulių viešose vietose.    Saugykla
   Nuotraukos, muzika ir dokumentai nesibaigia, tačiau dažnai baigiasi laisva vieta kompiuteryje, o be to, kompiuteris nėra pati saugiausia laikmena svarbiai informacijai laikyti. Netikėti gedimai gali amžiams pradanginti geriausius gyvenimo atsiminimus ir ilgų metų darbus. Dabar visa tai galima išsaugoti vienoje saugioje vietoje internete, nes alytiškiai, turintys Telia interneto planą, gali naudotis 300 GB talpos saugykla.   Antivirusas +
   Apsaugokite savo įrenginius nuo virusų ir kitų žalingų su viena pažangiausių apsaugos technologijų - Antivirusas+. Antivirusas+ apsaugo ne tik jūsų, bet ir kitų šeimos narių įrenginius. Šią programą galite įdiegti į kelis įrenginius ir taip pasirūpinti jų duomenų saugumu.

   Kodėl „Telia“ ?

   24/7 aptarnavimas
   Jei kyla problemų, mes pasiruošę jums padėti 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Paskambinkite 1817 ir mūsų inžinierių komanda pasirūpins, kad jūsų internetas veiktų sklandžiai.

   Papildomos paslaugos
   Kartu su „Telia“ internetu jūs taip pat galite gauti ir papildomų paslaugų paketą. Tai yra belaidis internetas namuose ir mieste, interneto apsauga, duomenų saugykla ir interneto veikimo kontrolė. Visa tai – be papildomų mokesčių.

   Profesionalus aptarnavimas
   Daugiau nei 400 profesionalių inžinierių komanda suteiks jums aukšto lygio aptarnavimą ir atsakys į jums iškylančius klausimus.

   Patikimas interneto tiekėjas Šiauliuose

   Internetą Šiauliuose galime įvesti Bačiūnuose, Gubernijoje, Margiuose, Medelyne, Rėkyve ir kitose miesto dalyse. Taip pat galimos ir interneto paslaugos Šiaulių rajone.

   Visą Šiauliuose esančių salonų sąrašą ir jų darbo laiką galite rasti čia.