INTERNETAS MARIJAMPOLĖJE
INTERNETAS MARIJAMPOLĖJE
„Telia“ – itin greitas internetas Marijampolėje
Domina

KOKS GERIAUSIAS PASIŪLYMAS MANO NAMAMS?

  Šio adreso rasti nepavyko.

  Adresą pradėkite vesti nuo gatvės arba gyvenvietės pavadinimo. Jei vis tiek nerandate savo adreso, kreipkitės į   „Pagalba gyvai“ .

   

   

  Šviesolaidinis internetas Marijampolėje

  Šviesolaidinio interneto sparta siekia net iki 1 Gb/s. Jei neturite poreikio naudotis maksimaliu siūlomu interneto greičiu, galite rinktis iš kitų šviesolaidinio interneto planų, užtikrinančių interneto spartą iki 300 Mb/s ar iki 100 Mb/s.

   

  Plačiajuostis ir hibridinio tipo internetas Marijampolėje

  Vietas, kurių negali pasiekti šviesolaidinis ryšys, pasieks plačiajuostis internetas. Planas PLATUS nuo šiol suteikia interneto greitį iki maksimalios techninių galimybių ribos (iki 250 Mb/s).

  „Telia“ naujovė - hibridinio tipo internetas skirtas tiems plačiajuosčio interneto naudotojams, kuriems neužtenka turimos interneto greitaveikos. Ši interneto technologija papildo plačiajuostį internetą mobiliuoju 4G ryšiu. Suteikiama greitaveika siekia net iki 100Mb/s siekiančią interneto spartą.

   

   

  „Telia“ planai – daugiau nei internetas

  Priklausomai nuo plano, galite nemokamai skambinti iš namų telefono į mobiliuosius ir fiksuotus telefonus, naudotis bevieliu internetu namuose ir mieste, saugoti savo failus 300 GB saugykoje ir turėti apsaugą nuo naujausių virusų.


  4G namų internetas Marijampolėje

  „Telia“ gali pasiūlyti namų internetą visoje Lietuvoje, nepriklausomai nuo jūsų gyvenamosios vietos, todėl Marijampolės ir Marijampolės rajono vietovėse, kurių nepasiekia nei šviesolaidinis, nei plačiajuostis internetas, „Telia“ rekomenduoja naudoti mobiliojo 4G namų interneto paslaugas. Plačiausias Lietuvoje „Telia“ 4G ryšys padengia net 99 proc. šalies teritorijos, o su mobilaus interneto planu GO XL galėsite naudotis neribotais mobiliaisiais duomenimis.

   

  Kodėl verta rinktis „Telia“?

  Daugiau paslaugų iš vieno tiekėjo
  Pasirinkę „Telia“, galite užsisakyti ne tik namų interneto ir išmaniosios televizijos planus, bet ir naudotis mobiliojo ryšio bei interneto paslaugomis. Su „Telia“ paslaugų planais, taip pat gaunate naudingų papildomų paslaugų kaip „Wi-Fi mieste“, „Saugykla“ ir „Antivirusas plius“.

  Pagalba visą parą
  Savo klientams esame pasiruošę padėti bet kuriuo paros metu – tiesiog paskambinkite mums numeriu 1817. Su „Telia“ konsultantais taip pat galima susisiekti e. paštu, gyvai internetu arba atvykus į „Telia“ saloną.

  Operatyvumas ir patikimuma
  „Telia“ operatyviai teikia aukštos kokybės paslaugas, nepriklausomai nuo jūsų gyvenamosios vietos.

   

   


  Klientai kalba

  „Prieš ganėtinai ilgą laiko tarpą naudojausi „Telia“ teikiamomis interneto paslaugomis ir nebuvau labai patenkintas. Dabar ir vėl teko sugrįžti pas jus, ir likau nustebęs, kiek viskas pažengė į priekį. 

  Šiuo metu turbūt neatsirastų geresnių pasiūlymų iš kitų tiekėjų. Atsižvelgiant į tai, siūlyčiau jūsų paslaugas draugui ne vien dėl geros kainos ir puikios interneto spartos, bet ir dėl pažangos, kuria tikriausiai pasižymėsite ir ateityje!"

   

  Visą Marijampolėje esančių salonų sąrašą ir jų darbo laiką galite rasti čia.