INTERNETAS KLAIPĖDOJE
INTERNETAS KLAIPĖDOJE
„Telia“ – greitas ir patikimas internetas Klaipėdoje
„Telia“ Klaipėdos gyventojams gali pasiūlyti net iki 1 Gb/s interneto greitį. Su „Telia“ internetu mėgaukitės pramogomis namuose: žiūrėkite didelės apimties video failus internete, klausykitės muzikos, bendraukite su artimaisiais ir draugais.
Domina

KOKS GERIAUSIAS PASIŪLYMAS MANO NAMAMS?

  Šio adreso rasti nepavyko.

  Adresą pradėkite vesti nuo gatvės arba gyvenvietės pavadinimo. Jei vis tiek nerandate savo adreso, kreipkitės į   „Pagalba gyvai“ .

  „Telia“ Klaipėdos gyventojams gali pasiūlyti net iki 1 Gb/s interneto greitį. Su „Telia“ internetu mėgaukitės pramogomis namuose: žiūrėkite didelės apimties video failus internete, klausykitės muzikos, bendraukite su artimaisiais ir draugais.

   

  Šviesolaidinis internetas Klaipėdoje

  Pasirinkę šviesolaidinio interneto planą „Premium”, savo namuose per pasieksite net iki 1 Gb/s greitį. Šis interneto ryšys puikiai veiks prie jo prijungus kelis įrenginius.

  Beje, „Telia“ internetu nemokamai galėsite mėgautis ne tik namie, bet ir mieste. Klaipėdoje rasite apie 250 „Telia“ Wi-Fi taškų. Be papildomų mokesčių naršykite prekybos centruose, kavinėse, gydymo įstaigose, degalinėse ir kitur.

   

  Plačiajuostis ir hibridinio tipo internetas

  Plačiajuostis internetas suteikia interneto ryšį tose vietose, kurių šviesolaidinis ryšys šiuo metu dar nepasiekia. Rekomenduojame rinktis plačiajuosčio interneto planą PLATUS, kuris nuo šiol suteikia interneto greitį iki maksimalios techninių galimybių ribos (iki 250 Mb/s).

  Klientams, kuriems neužtenka plačiajuosčio interneto technologijos suteikiamo greičio, siūlome rinktis „Telia” naujovę - hibridinio tipo internetą. Hibridinio tipo internetas sujungia plačiajuosčio ir mobiliojo 4G interneto technologijas, o tai leidžia klientams savo namuose naudotis net iki 100 Mb/s interneto greičiu.


  4G namų internetas Klaipėdoje

  „Telia“ gali pasiūlyti namų internetą visoje Lietuvoje, nepriklausomai nuo jūsų gyvenamosios vietos, todėl Klaipėdos ir Klaipėdos rajono vietovėse, kurių nepasiekia nei šviesolaidinis, nei plačiajuostis internetas, „Telia“ rekomenduoja naudoti mobiliojo 4G namų interneto paslaugas. Plačiausias Lietuvoje  „Telia“ 4G ryšys padengia net 99 proc. šalies teritorijos, o su mobilaus interneto planu GO XL galėsite naršyti neribotai.

   

  Kokiuose Klaipėdos rajonuose prieinamas „Telia“ internetas?

  Internetas Klaipėdoje prieinamas šiuose rajonuose: Žardėje, Smeltėje, Gedminuose, Lypkiuose, Rumpšiškėse, Centre, Sendvaryje, Luizėje, Tauralaukyje, Labrenciškėse, Melnragėje, Smiltynėje. Priklausomai nuo techninių galimybių, taip pat prieinamas ir internetas Klaipėdos rajone.

  Kodėl verta rinktis „Telia“

  24/7 paslaugų teikimas ir priežiūra
  Interneto įrengimo darbus Klaipėdoje atliekame operatyviai, o savo klientus aptarnaujame septynias dienas per savaitę.

  Puikus greitis
  „Telia“ šviesolaidinio interneto sparta Klaipėdoje siekia net iki 1 Gb/s.

  Profesionalų komanda
  „Telia“ darbuotojai yra sertifikuoti specialistai, pasiruošę atsakyti į visus jūsų klausimus ir pašalinti techninius trukdžius.

  Visą Klaipėdoje esančių salonų sąrašą ir jų darbo laiką galite rasti čia.