Telia ID
Atsijungti
INTERNETAS KLAIPĖDOJE
INTERNETAS KLAIPĖDOJE
„Telia“ – greitas ir patikimas internetas Klaipėdoje
„Telia“ Klaipėdos gyventojams gali pasiūlyti net iki 1 Gb/s interneto greitį. Su „Telia“ internetu mėgaukitės pramogomis namuose: žiūrėkite didelės apimties video failus internete, klausykitės muzikos, bendraukite su artimaisiais ir draugais.
Domina
Išmanioji televizija + internetas
Išmanioji televizija + internetas
Gauti pasiūlymą
Visada 1nternetas!
Visada 1nternetas!
Greitas, patikimas ir neribotas
Nesvarbu kur gyvenate - jums turime geriausią sprendimą nuo mobiliojo iki šviesolaidinio ir net hibridinio interneto.
Gauti pasiūlymą

KOKS GERIAUSIAS PASIŪLYMAS MANO NAMAMS?

Šis patikrinimas preliminariai nustatys, ar paslauga veikia jūsų nurodytu adresu. Pasitikslinti informaciją galite telefonu 1817.

   Šio adreso rasti nepavyko.

   Adresą pradėkite vesti nuo gatvės arba gyvenvietės pavadinimo. Jei vis tiek nerandate savo adreso, kreipkitės į  „Pagalba gyvai“.

    

   Šviesolaidinis internetas Klaipėdoje

   Pasirinkę šviesolaidinio interneto planą „Premium”, savo namuose per pasieksite net iki 1 Gb/s greitį. Šis interneto ryšys puikiai veiks prie jo prijungus kelis įrenginius.

   Beje, „Telia“ internetu nemokamai galėsite mėgautis ne tik namie, bet ir mieste. Klaipėdoje rasite apie 250 „Telia“ Wi-Fi taškų. Be papildomų mokesčių naršykite prekybos centruose, kavinėse, gydymo įstaigose, degalinėse ir kitur.

    

   Plačiajuostis ir hibridinio tipo internetas

   Plačiajuostis internetas suteikia interneto ryšį tose vietose, kurių šviesolaidinis ryšys šiuo metu dar nepasiekia. Rekomenduojame rinktis plačiajuosčio interneto planą PLATUS, kuris nuo šiol suteikia interneto greitį iki maksimalios techninių galimybių ribos (iki 250 Mb/s).

   Klientams, kuriems neužtenka plačiajuosčio interneto technologijos suteikiamo greičio, siūlome rinktis „Telia” naujovę - hibridinio tipo internetą. Hibridinio tipo internetas sujungia plačiajuosčio ir mobiliojo 4G interneto technologijas, o tai leidžia klientams savo namuose naudotis net iki 100 Mb/s interneto greičiu.


   4G namų internetas Klaipėdoje

   „Telia“ gali pasiūlyti namų internetą visoje Lietuvoje, nepriklausomai nuo jūsų gyvenamosios vietos, todėl Klaipėdos ir Klaipėdos rajono vietovėse, kurių nepasiekia nei šviesolaidinis, nei plačiajuostis internetas, „Telia“ rekomenduoja naudoti mobiliojo 4G namų interneto paslaugas. Plačiausias Lietuvoje  „Telia“ 4G ryšys padengia net 99 proc. šalies teritorijos, o su mobilaus interneto planu CONNECT HOME galėsite naršyti neribotai.

    

    

   Su „Telia“ internetu gaukite daugiau

       Wi-Fi mieste
   Įsigijus vieną iš „Telia“ interneto planų, belaidis internetas prieinamas ir namuose, ir įvairiose Klaipėdos viešose vietose bei už miesto ribų.   Antivirusas +
   Apsaugokite savo įrenginius nuo virusų ir kitų žalingų su viena pažangiausių apsaugos technologijų - Antivirusas+. Antivirusas+ apsaugo ne tik jūsų, bet ir kitų šeimos narių įrenginius. Šią programą galite įdiegti į kelis įrenginius ir taip pasirūpinti jų duomenų saugumu.

   Kokiuose Klaipėdos rajonuose prieinamas „Telia“ internetas?

   Internetas Klaipėdoje prieinamas šiuose rajonuose: Žardėje, Smeltėje, Gedminuose, Lypkiuose, Rumpšiškėse, Centre, Sendvaryje, Luizėje, Tauralaukyje, Labrenciškėse, Melnragėje, Smiltynėje. Priklausomai nuo techninių galimybių, taip pat prieinamas ir internetas Klaipėdos rajone.

   Kodėl verta rinktis „Telia“

   24/7 paslaugų teikimas ir priežiūra
   Interneto įrengimo darbus Klaipėdoje atliekame operatyviai, o savo klientus aptarnaujame septynias dienas per savaitę.

   Puikus greitis
   „Telia“ šviesolaidinio interneto sparta Klaipėdoje siekia net iki 1 Gb/s.

   Profesionalų komanda
   „Telia“ darbuotojai yra sertifikuoti specialistai, pasiruošę atsakyti į visus jūsų klausimus ir pašalinti techninius trukdžius.

   Visą Klaipėdoje esančių salonų sąrašą ir jų darbo laiką galite rasti čia.