Telia ID
Atsijungti
INTERNETAS KAUNE
INTERNETAS KAUNE
„Telia“ – greitas ir patikimas internetas Kaune
Žinome, koks svarbus yra internetas, tad investuojame į jo tinklo plėtrą. Nuo šiol naudokitės net iki 1 Gb/s šviesolaidiniame Kauno tinkle siekiančiu internetu: be trukdžių naršykite, žiūrėkite didelės apimties video failus ar klausykitės muzikos.
Domina
Išmanioji televizija + internetas
Išmanioji televizija + internetas
Gauti pasiūlymą
Visada 1nternetas!
Visada 1nternetas!
Greitas, patikimas ir neribotas
Nesvarbu kur gyvenate - jums turime geriausią sprendimą nuo mobiliojo iki šviesolaidinio ir net hibridinio interneto.
Gauti pasiūlymą

KOKS GERIAUSIAS PASIŪLYMAS MANO NAMAMS?

Šis patikrinimas preliminariai nustatys, ar paslauga veikia jūsų nurodytu adresu. Pasitikslinti informaciją galite telefonu 1817.

   Šio adreso rasti nepavyko.

   Adresą pradėkite vesti nuo gatvės arba gyvenvietės pavadinimo. Jei vis tiek nerandate savo adreso, kreipkitės į  „Pagalba gyvai“.

    


   Šviesolaidinis internetas Kaune

   Greičiausio šviesolaidinio interneto sparta Kaune siekia iki 1 Gb/s. Kiti „Telia“ šviesolaidinio interneto planai užtikrina interneto spartą iki 300 Mb/s ar iki 100 Mb/s. Nuolatos plečiame šviesolaidinio interneto tinklą Kaune, todėl siūlome pasitikrinti, ar jūsų adresu jau egzistuoja galimybė naudotis greitu ir stabiliu “Telia” šviesolaidiniu internetu.

    

   Plačiajuostis ir hibridinio tipo internetas Kaune

   Plačiajuostis internetas prieinamas daugelyje Kauno vietovių, kurių dar nepasiekia šviesolaidinis internetas. Šis sprendimas užtikrina stabilų interneto ryšį, kurio užtenka daugeliui pagrindinių interneto vartotojų poreikių. Pasirinkę plačiajuosčio interneto planą “Platus” nuo šiol galėsite mėgautis interneto sparta iki 250 Mb/s.

   „Telia” hibridinio tipo internetas skirtas tiems plačiajuosčio interneto klientams, kuriems neužtenka turimo interneto greičio. Hibridinio tipo internetas papildo plačiajuostį internetą mobiliuoju 4G ryšių, todėl klientas gali naudoti net iki 100 Mb/s siekiančia interneto sparta.


   4G namų internetas Kaune

   Kauniečiams, kurių namų nepasiekia fiksuoto interneto ryšys, rekomenduojame naudotis 99% Lietuvos teritorijos dengiančiu greičiausiu 4G internetu Lietuvoje. Siūlome rinktis planus Connect 12 arba Connect 100 už itin patrauklią kainą, o norintiems neskaičiuoti suvartojamų duomenų rekomenduojame planą Connect Home.

    

    

   Su „Telia“ internetu Kaune gaukite daugiau

       „Wi-Fi mieste” 
   „Telia“  bevielis internetas Kaune suteikia galimybes naudotis internetu populiariausiose miesto vietose be papildomų mokesčių. „Telia“ „Wi-Fi" veikia įvairiose Kauno miesto vietose: kavinėse, prekybos centruose, gydymo įstaigose, mokyklose ir kitur. Užsisakius ir prisijungus vieną kartą, prie visų kitų taškų prisijungiate automatiškai, o siunčiamų duomenų kiekis visai neribojamas.   Saugykla
   Saugokite atsargines svarbių dokumentų kopijas internete su „Telia“ interneto  „Saugykla“. Savo nuotraukas ir kitus failus galite saugoti vienoje vietoje ir pasiekti ne tik Kaune, bet ir už jo ribų – bet kur, kur veikia internetas.   Antivirusas +
   Su „Telia“ internetu galite jaustis saugūs. Internetiniai atsiskaitymai ir kita svarbi informacija saugomi realiu laiku. Antivirusas+ atpažįsta virusus, užkerta kelią duomenų vagystėms ir kitiems pažeidimams.

   Antivirusas+ apsaugo ne tik jūsų, bet ir kitų šeimos narių įrenginius. Šią programą galite įdiegti į kelis įrenginius ir taip pasirūpinti jų duomenų saugumu.

   „Telia“ internetas Kaune

   Internetas Kaune prieinamas šiose seniūnijose: Aleksote, Centre, Dainavoje, Eiguliuose, Gričiupyje, Panemunėje, Petrašiūnuose, Šančiuose, Šilainiuose, Vilijampolėje, Žaliakalnyje. Priklausomai nuo techninių galimybių, taip pat prieinama Kauno rajone.

   Kodėl „Telia“?

   Pagalba Kaune visą parą
   24/7 paslaugų teikimas ir priežiūra. Savo klientus aptarnaujame operatyviai, o interneto įrengimo darbus Kaune atliekame itin sparčiai.

   Greitas ir stabilus internetas
   „Telia“ šviesolaidinio interneto sparta Kaune siekia iki 1 Gb/s. Didelės apimties video failus internetu galite žiūrėti be trukdžių – pamirškite ilgą krovimosi laiką.

   Jums padeda profesionalai
   „Telia“ darbuotojai ne tik sertifikuoti specialistai, galintys atsakyti į jūsų klausimus ir pašalinti techninius trukdžius, bet ir malonūs bei atsakingi padėjėjai, kuriems nuoširdžiai rūpite.

    

    

   Klientai kalba

   „Interneto pajungimas vyko sklandžiai. „Telia“ meistras Paulius Jončys internetą pajungė labai greitai ir kokybiškai. Šiuo metu naudojuosi internetu be jokių trikdžių, esu labai patenkintas paslaugomis ir, jeigu manęs paklaustų, kokį internetą rinktis, rekomenduočiau būtent „Telia“ ! “

   „Esame turėję kitus interneto tiekėjus, todėl galime palyginti aptarnavimo bei paslaugos kokybę. Kol kas tikrai esame patenkinti jūsų meistrų darbu bei paslaugomis.“

   Visą Kaune esančių salonų sąrašą ir jų darbo laiką galite rasti čia.