Telia ID
Atsijungti
INTERNETAS ALYTUJE
INTERNETAS ALYTUJE
Greitas ir patikimas internetas Alytuje.
Domina
Išmanioji televizija + internetas
Išmanioji televizija + internetas
Gauti pasiūlymą
Visada 1nternetas!
Visada 1nternetas!
Greitas, patikimas ir neribotas
Nesvarbu kur gyvenate - jums turime geriausią sprendimą nuo mobiliojo iki šviesolaidinio ir net hibridinio interneto.
Gauti pasiūlymą

KOKS GERIAUSIAS PASIŪLYMAS MANO NAMAMS?

Šis patikrinimas preliminariai nustatys, ar paslauga veikia jūsų nurodytu adresu. Pasitikslinti informaciją galite telefonu 1817.

   Šio adreso rasti nepavyko.

   Adresą pradėkite vesti nuo gatvės arba gyvenvietės pavadinimo. Jei vis tiek nerandate savo adreso, kreipkitės į  „Pagalba gyvai“.

    

   Greito ir patikimo šviesolaidinio interneto pasiūlymai Alytuje

   Alytaus gyventojams skirti šviesolaidinio interneto planai siekia iki 1 Gb/s interneto greitaveiką.

   Skirtingiems Alytaus gyventojų poreikiams - skirtingi šviesolaidinio interneto planai: rinkitės iš „Bazinis“, „Optimalus Plius“, „Premium“ bei rinkinių su išmaniąja „Telia“ televizija.

    

   Plačiajuostis ir hibridinio tipo internetas Alytuje

   Plačiajuostis internetas prieinamas daugelyje Alytaus gyvenamųjų namų ir pasiekia net atokesnes Alytaus rajono vietoves. Rekomenduojame rinktis plačiajuosčio interneto planą „Platus“, kurio greitis nuo šiol siekia iki 250 Mb/s.

   „Telia” naujovė hibridinio tipo internetas leidžia plačiajuostį internetą pastiprinti 4G LTE ryšiu, o tai suteikia galimybę savo namuose pasiekti interneto spartą net iki 100 Mb/s.


   4G namų internetas Alytuje

   „Telia” siekia greitą ir stabilų internetą galėti suteikti visiems Lietuvos gyventojams, todėl Alytaus vietovėse, kurių nepasiekia šviesolaidinis ar plačiajuostis internetas, siūlome naudotis mobiliuoju 4G LTE internetu. „Telia” 4G LTE ryšys dengia 99% Lietuvos teritorijos, o su planu „Connect Home” galite naudotis neribojamu duomenų kiekiu.

    

    

   Su „Telia“ internetu gaukite daugiau

       „Wi-Fi mieste” 
   Įsigijus vieną iš „Telia“ interneto planų, belaidis internetas taps prieinamas ir namuose, ir įvairiose Alytaus viešosiose vietose: prekybos centruose, poliklinikose, mokyklose taip pat ir už miesto ribų.   Antivirusas +
   Apsaugokite savo įrenginius nuo virusų ir kitų žalingų programų, naudodamiesi viena pažangiausių apsaugos technologijų – „Antivirusas+“. Ji apsaugos ne tik jūsų, bet ir kitų šeimos narių įrenginius. Programą „Antivirusas+“ galite įdiegti į kelis prietaisus ir taip pasirūpinti jų duomenų saugumu.

   Kodėl verta rinktis „Telia“ ?

   Kokybiškos „Telia“ paslaugos Alytuje
   Pasirinkę „Telia“, galite užsisakyti ne tik namų interneto ir išmaniosios televizijos planus, bet ir naudotis mobiliojo ryšio bei interneto paslaugomis. Kartu su „Telia“ paslaugų planais gaunate tokių naudingų papildomų paslaugų, kaip „Wi-Fi mieste“, „Saugykla“ ar „Antivirusas+“.

   Pagalba visą parą
   „Telia“ pagalba Alytuje veikia visą parą – tiesiog paskambinkite mums numeriu 1817. Su „Telia“ konsultantais galite pasitarti ir el. paštu ar gyvai internetu, taip pat – „Telia“ salonuose.

   Greita ir patikima pagalba
   „Telia“ teikia aukštos kokybės paslaugas nepriklausomai nuo jūsų gyvenamosios vietos. Stengiamės įsiklausyti į klientų poreikius ir operatyviai padedame išspręsti kylančias problemas.

    

    

   Klientų atsiliepimai

    

   „Žaibiška inžinierių reakcija į įvykusius gedimus. Interneto ryšio pastovumas. Didelė interneto sparta. Nuolatinis paslaugų turinio atnaujinimas.“

   „Telia“ visada greitai ir kompetentingai suteikia reikiamą paslaugą ar informaciją. Darbuotojai yra labai malonūs ir atsakingi.“

   Visą Alytuje esančių salonų sąrašą ir jų darbo laiką galite rasti čia.