Plačiajuostis „TELIA“ INTERNETAS

 

Kiti plačiajuosčio interneto planai.  Galiojantys dokumentai 

 

Priklausomai nuo AB „Telia Lietuva“ prieigos tinklo linijos galimybių, duomenų priėmimo sparta yra iki 19 Mb/s, o duomenų išsiuntimo sparta – iki 2 Mb/s.

Plačiajuostis internetas

 

Plačiajuostis internetas teikiamas vietovėse, kuriose nėra galimybių teikti šviesolaidinį internetą. Plačiajuosčio interneto ryšys į vartotojo namus teikiamas varine fiksuota linija, o tai leidžia užtikrinti stabilų interneto ryšį ir sudaro galimybes papildomai naudotis išmaniosios televizijos ar namų telefono paslaugomis. Rekomenduojame rinktis plačiajuosčio interneto planą „Platus“, kuris suteikia interneto greitį iki maksimalios techninių galimybių ribos (iki 19Mb/s).

1,00 Eur/mėn.
Belaidis „Wi-Fi“ internetas namuose
Pasirinkus maršrutizatorių iš „Telia“ belaidis interneto ryšys bus stabilus ir greitas
Dabar itin paprasta prisijungti ir naudotis maksimaliu interneto greičiu visuose jūsų namų įrenginiuose per Wi-Fi ryšį.
- Maksimalus interneto greitis namuose per Wi-Fi
- Jokių apribojimų prie Wi-Fi prijungtų įrenginių skaičiui
- Itin paprasta prijungti ir naudotis
- Su bet kuriuo „Telia“ plačiajuosčio interneto planu
1,00 Eur/mėn.

Naudinga informacija

 

Daugiau apie maršrutizatorių

Maršrutizatorius-modemas Technicolor TG582n yra skirtas DSL prieigai ir yra būtinas užsakant visus „Telia“ plačiajuosčio interneto planus arba rinkinius su išmaniąja „Telia“ televizija. Maksimali plačiajuosčio interneto greitaveika naudojant šį įrenginį priklauso nuo plačiajuosčio interneto plano ir prieigos linijos galimybių.
Maksimali duomenų sparta namų tinkle naudojant maršrutizatorių Technicolor TG582n:

  • -    Prijungus kompiuterį laidu – iki 94 Mb/s
  • -    Prijungus kompiuterį per belaidį interneto ryšį (Wi-Fi) – iki 30 Mb/s
Ką nurodo interneto greitaveika

Interneto greitaveika nurodo, kaip greitai galite tikėtis parsisiųsti ir išsiųsti duomenis. Naudodamiesi didesnės greitaveikos interneto planu, gerokai trumpiau lauksite, iki kol bus parsiųstas jūsų norimas muzikos albumas ar filmas. Taip pat didesnės greitaveikos planai užtikrina, kad internetas veiks greitai ir stabiliai net ir prie jo prijungus didelį kompiuterių ir kitų išmaniųjų įrenginių skaičių. Jei jungiate ne vieną įrenginį ir namuose gyvena daug žmonių, rinkitės didesnės greitaveikos planus.
Priklausomai nuo AB „Telia Lietuva“ plačiajuosčio interneto prieigos tinklo linijos galimybių, duomenų priėmimo sparta yra iki 19 Mb/s, o duomenų išsiuntimo sparta – iki 2 Mb/s.

Plačiajuosčio interneto paslaugų užsakymas

Užsisakyti pasirinktą interneto paslaugą galite pateikę savo kontaktinę informaciją www.telia.lt, paskambinę trumpuoju numeriu 1817 arba artimiausiame „Telia“ salone. Jei paslaugą užsisakysite internetu, jūsų nurodytu telefono numeriu per vieną darbo dieną su jumis susisieks atsakingas „Telia“ darbuotojas, kuris informuos apie tolesnę užsakymo vykdymo eigą.

Pasiūlymų sąlygų galiojimas

Šiame puslapyje pateikti paslaugų pasiūlymai galioja, jeigu kliento pageidaujamu adresu egzistuoja techninės galimybes teikti išvardintas paslaugas. Pageidaujamu adresu esančias technines galimybes galite pasitikrinti čia arba sužinoti paskambinę trumpuoju numeriu 1817