Ieškote tik televizijos pasiūlymo? Televizija

Internetas ir televizija

Greitas internetas, televizija, kur visuomet bus ką žiūrėti ir aukščiausia aptarnavimo kokybė

Geresnės sąlygos <br> su „TELIA1“

Geresnės sąlygos
su „TELIA1“

Plačiau

Dažniausiai užduodami klausimai

Kartu su internetu namams užsisakę ir išmaniąją televiziją, ją įsigysite patrauklesne kaina. O pasirinkę TELIA TV nenusivilsite: tai populiariausia TV Lietuvoje, su kuria mėgausitės kanalų rinkiniais pagal jūsų pomėgius, TV įrašais, kuriuos galėsite atsukti, sustabdyti ar prasukti, HD kokybe, naujausiais filmais videonuomoje, nuolat pildomais „HBO“ serialais bei kt.

Visą informaciją apie dvi televizijos paslaugas rasite čia.

Šviesolaidinis internetas visada užtikrina greičiausią ir stabiliausią interneto ryšį.

Plačiajuostis internetas yra lėtesnis už šviesolaidinį, tačiau stabilesnis už nešiojamąjį internetą.

Fiksuotojo ryšio technologijos internetas neužsikemša nei piko valandų metu (19-–23 val.), nei prijungus daugybę įrenginių.

Jei jūsų adresu nėra techninių galimybių turėti nei šviesolaidį, nei plačiajuostį internetą, tuomet geriausia naudoti greičiausią Lietuvoje „Telia“ mobilųjį internetą su aukštos kategorijos (CAT12) maršrutizatoriumi.

Tereikia 2 žingsnių: (1) užsisakyti paslaugas internetu, telefonu ar salone ir (2) būti namuose, kai paslaugas įvesti atvažiuoja inžinierius. Paprastai interneto įvedimas trunka iki valandos.

Dažniausiai šviesolaidžio laidas jau būna atvestas į jūsų laiptinę, sklypą ar kvartalą. Tačiau inžinierius, įvertinęs situaciją ir pasitaręs su jumis, pasiūlys optimaliausią būdą laidui atvesti, kad jis būtų kuo mažiau matomas ir nereikėtų griauti sienų ir ardyti grindjuosčių.

Ką svarbu žinoti prieš paslaugų įrengimą, rasite čia – www.telia.lt/vizitas.

Jei jūsų adresu šiuo metu nėra šviesolaidinio tinklo, galite kreiptis į „Telia“ dėl techninių galimybių ištyrimo. Jei bus reikalinga šviesolaidinio tinklo statyba, pateiksime jums individualų pasiūlymą dėl individualaus įvado statybos. Užsakant individualų šviesolaidžio įvadą nuolaidos planams nėra taikomos, taip pat prašome 24 mėn. paslaugų teikimo sutarties ir, dažnu atveju, vienkartinės įmokos, kurią galima sumokėti dalimis.

Preliminariai už įvadą į vieną adresą prašome įsipareigoti 24 mėn. naudotis paslaugomis: šviesolaidiniu internetu (greitis iki 1 Gb/s) ir išmaniąja televizija MAXI (90 kanalų), t.y. apie 45€/mėn. Tikėtina, kad reikės sumokėti vienkartinę įmoką, kuri dažniausiai svyruoja tarp 300-1000 €/mėn. (gali būti ir mažesnė arba didesnė). Vienkartinę įmoką galima sumokėti dalimis per 6, 12, 24 arba 36 mėn.

Norint įsivertinti šviesolaidžio infrastruktūros plėtros projektą jūsų kvartale, mums būtina žinoti realų šviesolaidžio paslaugų poreikį. Šviesolaidinio interneto poreikio lentelė.