Patinka „iPhone“ – pamilsi
ir „Mac“

Dar niekada tiek galios nebuvo galima neštis su savimi

Supergalingas „M1“ lustas lengvai įveiks visas užduotis

Supergalingas „M1“ lustas lengvai įveiks visas užduotis

Unikalių technologijų pagalba „M1“ lustas „Mac“ kompiuteriui suteikia neįtikėtiną galią ir geriausią rinkoje energijos efektyvumą
Visą dieną veikianti baterija

Visą dieną veikianti baterija

Naujojo „MacBook Air“ su „M1“ lustu baterija iki 18val., o naujojo 16 colių „MacBook Pro“ net iki 21 val.

Iki 5 kartų spartesnė grafika

„MacBook Air” su „M1” gali susidoroti su intensyvesnės grafikos projektais nei bet kada iki šiol. Pirmą kartą turinio kūrėjai gali redaguoti ir sklandžiai leisti kelis nesumažintos kokybės 4K vaizdo įrašų srautus be jokių trukdžių.

 

14 ir 16 colių „MacBook Pro“ modeliai gali būti konfigūruojami su „M1 Pro“ ar „M1 Max“ lustais, kurie užtikrina neprilygstamą našumo lygį. Galėsite valdyti milijonus 3D modelių programoje „Cinema 4D“ redaguoti iki septynių 8K „ProRes“ vaizdo įrašų srautų programoje „Final Cut Pro“ arba koreguoti 8K „4444 ProRes“ vaizdo įrašo spalvas HDR formatu. Ir visa tai be jokios montažo studijos.

 


Naujasis „MacBook Pro” su geriausiu visų laikų nešiojamojo kompiuterio ekranu

„Liquid Retina“ XDR - geriausias visų laikų nešiojamojo kompiuterio ekranas išsiskiria ekstremalia dinamine raiška ir 1 000 000:1 kontrasto koeficientu. Kiekvienas “MacBook Pro” ekranas yra sukalibruotas gamykloje. Juose integruoti profesionalūs nuorodiniai režimai, skirti HDR spalvų korekcijai, fotografavimui, dizainui ir paruošimui spaudai.

 

Naujieji „Mac“ puikiai veikia su jums gerai pažįstamomis programomis

„Microsoft Office“

„Microsoft Office“

Su „Mac“ galite naudoti „Word“, „Excel“, „PowerPoint“, „Outlook“, „Teams“ ir kitas savo mėgstamas programas
Geriausia vieta visoms jūsų nuotraukoms, dokumentams ir dar daugiau

Geriausia vieta visoms jūsų nuotraukoms, dokumentams ir dar daugiau

Visuose „Apple“ įrenginuose yra nemokama 5 GB „iCloud“ saugykla, kurioje jums svarbiausi failai yra nuolat atnaujinami

„Mac“ ir „iPhone“

Naudojami kartu „Mac“ ir „iPhone“ gali nuveikti neįtikėtinų dalykų. Nukopijuokite nuotrauką savo „iPhone“ ir perkelkite ją į „Mac“. Susikurkite pirkinių sąrašą „Mac“ kompiuteryje ir neškitės jį su savimi „iPhone“. Arba pradėkite žaisti „Apple Arcade“ žaidimą viename įrenginyje ir baikite žaisti kitame. Jūsų „Mac“ geba veikti kartu su „iPhone“ kaip joks kitas kompiuteris.

Atsiliepkite į skambučius ir siųskite SMS tiesiai iš „Mac“

Naudodami „Mac” ir „iPhone” kartu galite gauti ir atsakyti SMS žinutes bei atsiliepti į skambučius tiesiai „Mac”. O skambinti naudojant „Mac” taip pat paprasta, kaip skambinti „iPhone” - tiesiog pasirinkite telefono numerį kontaktuose, žinutėje, kalendoriuje ar naršyklėje.

 

Universalus failų kopijavimas „Handoff“ funkcija

Kopijuokite tekstą, nuotraukas ar vaizdo įrašus viename „Apple“ įrenginyje ir įklijuokite jį kitame.

Pradėjote rašyti elektroninį laišką savo „iPhone“ telefone, bet norite jį užbaigti „Mac“ kompiuteryje? Arba pradėjote ruošti ataskaitą „Mac“, bet norite tęsti ją savo „iPhone“ kol keliaujate į susitikimą? Naudojantis „Handoff“ funkcija tai – įmanoma. Kai jūsų „Apple“ įrenginiai yra arti vienas kito, jie gali automatiškai perkelti tai, ką darėte viename įrenginyje į kitą.

 

„AirDrop“ funkcija

„AirDrop“ funkcija leidžia dalintis failais tarp „Mac“ ir „iPhone“ labai paprastai. Tiesiog keliais paprastais paspaudimais „Mac“ kompiuteryje galite paimti failą iš bet kurio aplanko ir naudodamiesi „AirDrop“ funkcija nusiųsti jį bet kuriam netoliese esančiam „Mac“, „iPhone“ arba „iPad“. Kadangi „AirDrop“ funkcija veikia tarpusavio dalinimosi (peer to peer) principu, duomenis iš „iPhone“ į „Mac“ galite perkelti be jokių laidų ar interneto ryšio.

 

Tęstinė kamera - skenuokite arba fotografuokite tiesiai į savo „Mac“

Tęstinė kamera - skenuokite arba fotografuokite tiesiai į savo „Mac“

Savo „iPhone“ telefonu nufotografuokite arba nuskenuokite dokumentą ir jis automatiškai atsiras kompiuteryje „Mac“.

Pereiti prie naujojo „Mac“?
Lengviau nebūna!

Pasakyta – padaryta!

Pasakyta – padaryta!

„Windows Migration Assistant“ programa iš jūsų kompiuterio perkels informaciją tiesiai į „Mac“, o prireikus mūsų komanda yra pasiruošusi padėti.
Persikelti