Naujasis iPhone 14 Pro

Įsigykite jau dabar

Įamžink smulkiausias detales su pagrindine 48MP kamera. Pasinerk į naują iPhone patirtį su Dynamic Island ir Always-On display funkcijomis. Crash Detection, nauja saugumo funkcija, kviečianti pagalbą tada, kai tu negali.

 

Naujasis iPhone 14 – įsigykite jau dabar

Pati įspūdingiausia nauja dviejų kamerų sistema. Įamžink nuostabias nuotraukas tiek silpno tiek ryškaus apšvietimo aplinkoje. Crash Detection, nauja saugumo funkcija, kviečianti pagalbą tada, kai tu negali.

 

Naujasis APPLE watch series 8 jau čia

Apple Watch Series 8 turi pažangius sveikatos jutiklius, todėl galite matuoti širdies ritmą ir deguonies kiekį kraujyje bet stebėti temperatūros pokyčius. O avarijų aptikimas, miego stadijų stebėjimas ir pažangi treniruočių metrika padeda išlikti aktyviems, sveikiems, saugiems ir prisijungusiems.

 

Naujasis Apple Watch Series Ultra jau čia

Naujasis Apple Watch Series Ultra jau čia

Pats tvirčiausias ir galingiausias visų laikų Apple Watch, skirtas tyrinėjimui, nuotykiams ir ištvermei. Su 49 mm aviacinės klasės titano dėklu, ypač ilgu baterijos veikimo laiku, specializuotomis programėlėmis, veikiančiomis su pažangiais jutikliais, ir nauju prisitaikančiu veiksmo mygtuku.
Rinktis
Naujasis Apple Watch SE  jau čia

Naujasis Apple Watch SE jau čia

Atsiliepk, susirašinėk ir klausykis savo mėgstamos muzikos, audio knygų ir podkastų – viskas ant tavo riešo. Naudodamasis mobiliuoju ir tarptautiniu ryšiu gali mėgautis laiku be telefono.
Rinktis
Apple Airpods Pro jau čia

Apple Airpods Pro jau čia

AirPods Pro suteikia iki 2 kartų daugiau aktyvaus triukšmo slopinimo, turi adaptyvią aplinkos režimo bei suasmeninto erdvinio garso su dinamišku galvos sekimu funckijas, tam, jog garsas būtų įtraukiantis. Dabar su papildomais ausų antgaliais (XS, S, M, L) ir iki 6 valandų klausymosi laiko.
Rinktis
Tiesiog įsijunkite naująjį telefoną ir sekite duomenų perkėlimo instrukciją. Jums tereikės sename telefone atsisiųsti programėlę „Move to iOS“ ir jūsų kontaktai, žinutės, nuotraukos, vaizdo įrašai, el. pašto paskyros ir kalendorius bus saugiai perkelti iš „Android“ telefono į naująjį „iPhone“.