Programėlės, kurios padės nemesti naujametinių pažadų

Akmenyje iškalti mūsų naujametiniai pažadai dažnai tampa užrašu ant smėlio pajūry. Iki 90 proc. žmonių pažadų nustoja laikytis per pirmas naujų metų savaites, nes išsikelti tikslai būna pernelyg abstraktūs arba jiems trūksta paskatų. Tačiau mobilusis telefonas ir tinkama programėlė gali padėti ne tik pirmąjį mėnesį, bet ir visus metus. „Omnitel“ ir „Teo“ mobiliųjų programėlių ekspertai išrinko 6 populiariausias programėles, kurios neleis aptingti ir padės siekti tikslų iki metų galo.

Norintiems sulieknėti. Užsirašėte į sporto klubą? Atsisiųskite nemokamą programėlę „Pact“ (Android, iOS), kuri jums moka pinigus už tai, kad lankotės sporto klube. Bet didžiausia paskata visai kita – programėlė nuskaito jūsų pinigus tada, kai nenueinate į sporto klubą. Kitaip sakant, jei geresnė savijauta jūsų nemotyvuoja – motyvuos plonesnė piniginė. Beje, „Pact“ yra suderinama su kitomis sveikatingumo programėlėmis, tokiomis kaip „Fitbit“, todėl siekti užsibrėžto tikslo galite dar interaktyviau.

Planuojantiems dalyvauti maratono bėgime. Nemokama programėlė „C25K“ (Android, iOS) jums padės pasiekti finišą: tiesiog nusistatykite distanciją, kurią norite įveikti, įveskite reikiamus duomenis apie save, o programėlė jums parinks poros mėnesių trukmės kruopštų treniruočių ciklą, po kurio planuotas bėgimas taps tikru malonumu.

Keičiantiems mitybos įpročius. Sveikai maitintis gali tapti tikru iššūkiu, nes reikia išmanyti, kokie produktai dera tarpusavyje ir kaip teisingai juos paruošti. Visgi sveiko maisto gaminimas gali būti daug paprastesnis, jei turite programėlę „SparkRecipes“ (Android, iOS). Tarp daugiau nei 500 tūkst. sveiko maisto receptų tikrai rasite sau patinkančius patiekalus, o jei maisto gaminimas nėra jūsų „arkliukas“, „SparkRecipes“ rasite daugybę vaizdo klipų apie tai, kaip teisingai paruošti konkrečius patiekalus.

Ketinantiems gerti daugiau vandens. Dažnai prastą savijautą lemia per mažas išgeriamo vandens kiekis. Šiemet tiesiog gerkite daugiau vandens ir jūsų savijauta taps pastebimai geresnė. Palaikyti vandens gėrimo ritmą „iPhone“ naudotojams padės nemokama programėlė „Waterlogged“, o „Android“ turėtojai daugiau vandens išgers su „WaterDrink Reminder“.

Daug stresuojantiems. Laikytis naujametinių pažadų žmonės neretai nustoja dėl streso, kuris mažina bet kokią motyvaciją. Visgi jūsų išmanusis telefonas gali padėti suvaldyti ir stresą. Daili nemokama programėlė „Pacifica“ (Android, iOS) seka nuotaiką ir jos pokyčius bei teikia rekomendacijas, kaip ją pagerinti. Ji netgi gali padėti užkirsti kelią stresui prieš jam kylant.

Norintiems sutaupyti. Tarp dažniausių naujametinių pažadų – ir keli, susiję su asmeniniais finansais. Žmonės dažnai sau pažada ateinančiais metais geriau valdyti savo biudžetą ir pradėti taupyti. Visgi tai nėra taip paprasta, nes reikalauja savikontrolės ir disciplinos. Programėlė „Mint“ (Android, iOS) jums gali tapti puikiu pagalbininku planuojant savo išlaidas ir pirkinius, tereikia įvesti informaciją apie savo vartojimo įpročius ir planuojamus pirkinius.