Pasirūpinkite savo duomenų ir slaptažodžių saugumu internete

Pažangi kibernetinė apsauga su „NordVPN“ ir „NordPass“

Modernūs skaitmeniniai sprendimai jūsų saugumui internete: apsisaugokite nuo kibernetinių nusikaltėlių, kenkėjiškų programų ir asmeninių duomenų vagysčių.

Saugus interneto ryšys — vos vienu paspaudimu

Su „NordVPN“ programėle išvengsite ne tik pašalinių akių, bet ir kenkėjiškų programų ir įkyrių reklamų. Pasitelkdamas modernius šifravimo algoritmus, VPN paslepia jūsų siunčiamų ir gaunamų duomenų srautą, taip užtikrindamas aukščiausio lygio kibernetinę apsaugą.

Jeigu naudojatės nesaugiu „Wi-Fi“ ryšiu, pašaliniai žmonės gali sekti jūsų veiksmus internete. Geriausias būdas nuo to apsisaugoti — naudoti „NordVPN“. Su šia programėle galėsite saugiai ir privačiai naršyti internete ir paslėpti savo IP adresą ir virtualią lokaciją.

 

Naujos kartos slaptažodžių tvarkyklė

Vargina nuolatinis pamirštų slaptažodžių atnaujinimas? Norite apsaugoti savo internetines paskyras? Išbandykite „NordPass“ slaptažodžių tvarkyklę. Naudodamiesi šia programėle, galėsite saugiai laikyti slaptažodžius ir mokėjimo kortelių informaciją, susikurti stiprius ir unikalius slaptažodžius ir įvesti juos automatiškai kai tik prireiks.

O jeigu įsilaužėliai pasisavins kurios nors jūsų lankomos svetainės duomenis, būsite iškart informuoti apie iškilusį pavojų, kad nedelsdami apsaugotumėte savo duomenis.

 

Domina „NordVPN“ ir „NordPass“ programėlės?

Nurodykite savo kontaktus ir mes susisieksime su jumis per 2 d.d.
 

Gaukite net 3 mėnesius nemokamos kibernetinės apsaugos

Įsigiję vieną iš Telia siūlomų 5G planų, galėsite naudotis „NordVPN“ ir „NordPass“ programėlėmis,
kurios leis mėgautis saugiu, stabiliu ir greitu interneto ryšiu visur ir visada.
 

Užsisakykite „Telia“ mobiliojo ryšio planą privatiems

Užsisakykite „Telia“ mobiliojo ryšio planą verslui

 

Užsisakykite „Telia“ nešiojamo interneto planą privatiems

Užsisakykite „Telia“ nešiojamo interneto planą verslui 

Jeigu naršote internete, galite bet kurią akimirką tapti kibernetinių nusikaltėlių auka. Daugelis žmonių mano, kad jie — per menkas taikinys, tačiau svarbu suprasti, kad internetiniai sukčiai renkasi ne konkrečius asmenis, o lengviausias aukas. Nustatyti, ar niekas nestebi jūsų naršymo internete be specifinių žinių gali būti sudėtinga. Čia ir pasitarnauja kibernetinio saugumo programėlės, apsaugančios jūsų duomenis ir privatumą. Jos maksimaliai sumažina kibernetinių grėsmių pavojų ir leidžia mėgautis saugiu ir privačiu internetiniu gyvenimu be rūpesčių.

VPN yra „virtualus privatus tinklas“. Tai technologija, šifruojanti jūsų interneto duomenų srautą ir apsauganti jūsų tapatybę internete pakeisdama jūsų IP adresą ir virtualią lokaciją. VPN leidžia saugiai naudotis internetu net prisijungus prie viešų neapsaugotų „Wi-Fi“ saitviečių.

Kai prisijungiate prie VPN, jūsų interneto duomenys pirmiausiai keliauja į VPN serverį ir tik tada pasiekia jūsų norimą tikslą. Tuo pat metu, visi jūsų duomenys užšifruojami, todėl pašaliniai žmonės negali matyti kokią informaciją siunčiate ar gaunate. Prisijungus prie VPN serverio, jūs naršote naudodamiesi jo IP adresu, o jūsų tikrasis IP lieka paslėptas.

VPN taip pat gali apsaugoti jūsų įrenginius nuo kompiuterinių virusų. Speciali „NordVPN“ funkcija „Threat Protection“ apsaugos prietaisą nuo kenkėjiškos programinės įrangos atsisiųstuose failuose, internetinių stebėjimo priemonių, įkyrių reklamų ir kenkėjiškų nuorodų.

„NordVPN“ yra kibernetinio saugumo įmonės „Nord Security“ sukurta VPN programėlė, suteikianti saugią prieigą prie laisvo interneto. Tai greičiausia pasaulyje VPN paslauga, paremta moderniausiomis technologinėmis naujovėmis, sukurta siekiant padaryti kibernetinį saugumą paprastą ir prieinamą kiekvienam interneto vartotojui.

Sužinokite daugiau apie „NordVPN“.

„NordPass“ yra lengvai naudojama slaptažodžių tvarkyklė, kuri pasirūpins jūsų slaptažodžių saugumu už jus. Joje galėsite saugiai išsaugoti ne tik įvairių svetainių prisijungimo duomenis, bet ir mokėjimo kortelių informaciją bei kitus konfidencialius užrašus. Su „NordPass“ programėle galėsite be vargo generuoti, automatiškai išsaugoti ir įvesti unikalius, sunkiai atspėjamus slaptažodžius. Viskas, ką laikysite savo „NordPass“ saugykloje, bus užšifruota aukščiausio lygio algoritmais.

Sužinokite daugiau apie „NordPass“.

„NordVPN“ ir „NordPass“ programėlės veikia ir mobiliuosiuose įrenginiuose, ir kompiuteriuose. Jos suderinamos su dauguma populiarių operacinių sistemų, tokių kaip „Windows“, „macOS“, „Linux“, „Android“ ir „iOS“. Taip pat galite įdiegti „NordVPN“ ir „NordPass“ plėtinius įvairiose naršyklėse. Su viena paskyra galėsite apsaugoti iki 6 įrenginių.

1. Eikite į https://my.nordaccount.com/activate/ ir įveskite gautą aktyvacijos kodą ir savo el. paštą.

2. Patvirtinkite savo el. pašto adresą: atsidarykite el. pašto dėžutę, nukopijuokite gautą patvirtinimo kodą ir įklijuokite jį į el. pašto patvirtinimo laukelį.

3. Susikurkite slaptažodį ir spustelkite „Create Account“.

4. Atsisiųskite programėles į norimus įrenginius apsilankę https://nordvpn.com/lt/download/ ir https://nordpass.com/lt/download/ ir jas įdiekite.

5. Įveskite savo naudotojo vardą ir slaptažodį, prisijunkite ir naudokitės!

Ne. Pasibaigus 3 mėn. nemokamam laikotarpiui „NordVPN“ ir „NordPass“ prenumeratos nustos galioti ir jokie mokesčiai nebus skaičiuojami.

Galėsite užsisakyti norimus „NordVPN“ ir „NordPass“ planus ir toliau užtikrinti savo duomenų saugumą internete. Planus galite įsigyti „NordVPN“ ir „NordPass“ svetainėse.

Turite klausimų?

Jeigu iškilo klausimų aktyvuojant savo paskyras, negalite naudotis programėlėmis arba jų funkcijomis ar norite sužinoti daugiau, nedvejodami susisiekite su „NordVPN“ ir „NordPass“ klientų aptarnavimo komanda: