Darbo praktika:

„Ateities IT talentai“

Apmokama stažuotė „Telia“ IT paslaugų valdymo padalinyje

Jau kremti su informacinėmis technologijomis susijusius mokslus ir nori pradėti dirbti su naujausiomis IT programomis ar procesų valdymo sistemomis, tačiau dar neturi patirties? O gal keiti sritį ir kol kas turi tik IT žinių pagrindus? Bet kuriuo atveju – „Telia“ kvietimas stažuotis skirtas kaip tik tau. Pasinaudok galimybe įgyti patirties „Telia“ IT paslaugų valdymo padalinyje (ITSM), dirbant su viena didžiausių ir profesionaliausių IT administracinių sistemų valdymo komandų Lietuvoje.
 

Stažuotė IT studentams

Kviečiame: 3-4 kurso technologijų specialybių, IT studentus arba visus tuos, kurie keičia savo profesinę sritį į IT ir jau turi šios srities pagrindų, tačiau nori įgyti daugiau praktikos ir realios darbo patirties.

Lūkesčiai: mums svarbiausia, kad norėtum įgyti naujų žinių, būtum pasiruošęs (-usi) mokytis ir išbandyti savo jėgas pritaikant teorines IT žinias realiame darbe.

Trukmė: darbo praktika trunka iki 3 mėnesių, priklausomai nuo stažuotės tipo.

Lokacijos: stažuočių vietos siūlomos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose.

Atlygis: IT srities praktikantams siūlome 876 Eur mėnesinį atlyginimą (prieš mokesčius).

Kaip viskas vyks? Visiems kandidatams atsiųsime trumpą klausimyną apie turimas žinias bei 12 minučių trunkantį loginį testą Matrigma. Tai padės personalo komandai sužinoti daugiau apie kiekvieną kandidatą ir pasiūlyti tinkamiausią darbo praktikos kryptį. Atrinktus kandidatus pakviesime į trumpus susipažinimo ir motyvacijos pokalbius su būsimais vadovais. Pokalbiai vyks pagal patogumą – online arba gyvai.

Iki kada aplikuoti? Kuo greičiau! Lauksime jūsų aplikacijų iki rugsėjo 20 dienos arba kol užsipildys visos pozicijos.


Išsirink sau tinkamiausią darbo praktiką

„Telia“ IT paslaugų valdymo padalinyje gali rinktis skirtingų sričių praktiką – IT administravimo, priežiūros, monitoringo, saugos ir kitose srityse. Kiekviena programa priklauso nuo pasirinktos pozicijos, bet visos jos padės praktiškai susipažinti su IT sritimi, išbandyti save atliekant įdomias užduotis ir pasisemti patirties iš vienos didžiausių IT paslaugų komandų Lietuvoje.
 

Siūlomos IT stažuočių kryptys:

Tiesioginis Front Line klientų ir Verslo IT klientų aptarnavimas ir bendravimas su jais telefonu, laiškais, per užklausų registravimo sistemas.

Miestas: Šiauliai
Vietų skaičius: 2

Ko išmoksi? Praktikos metu reikės jungtis prie klientų darbo vietos ir padėti spręsti jiems kylančius IT klausimus ar gedimus, konsultuoti IT klausimais.
  Atsiveria galimybė išmokti dirbti su įvairiomis IT sistemomis, pavyzdžiui, su klientų kreipinių registravimo sistemomis Jira Service Desk, Service Now,
  Kayako. Taip pat tai – proga susipažinti su stambių verslo klientų IT infrastruktūros valdymo įrankiais.

Ko tikimės? 3-4 kurso technologinių specialybių, IT studentų ar keičiančių darbo kryptį žmonių. Svarbus ne tik analitinis mąstymas, bet ir geri
   komunikaciniai gebėjimai, anglų kalbos žinios.

Verslo IT klientų aptarnavimas jų darbo vietoje.

Miestas: Vilnius, Kaunas, Klaipėda
Vietų skaičius: 2

Ko išmoksi? Kompiuterių (nešiojamų, stacionarių, planšečių) ir periferinės įrangos diegimo, konfigūravimo, sutrikimų (hardware, software) diagnozavimo ir jų šalinimo metodologijų.

Ko tikimės? 3-4 kurso technologinių specialybių, IT studentų, kurie domisi kompiuterių HW ir norėtų/galėtų vykti pas klientus į jų darbo vietą. Vairuotojo pažymėjimas nėra būtinas, tačiau būtų privalumas. Svarbus analitinis mąstymas ir gebėjimas komunikuoti su klientais, taip pat bet kokia patirtis tvarkant kompiuterių gedimus.

Verslo IT klientų kompiuterių aptarnavimas nuotoliniu būdu.

Miestas: Šiauliai
Vietų skaičius: 1

Ko išmoksi? RMM (remote, monitoring and management) įrankio panaudojimo darbo vietų (Windows OS) valdymui, pasikartojančių veiksmų automatizavimo (PowerShell), darbo vietų operacinės priežiūros: profilaktikos, naujų klientų pajungimo, OS, PĮ, AV naujinimų ir kt.

Ko tikimės? 3-4 kurso technologinių specialybių, IT studentų, turinčių analitinį mąstymą ir jau šiek tiek mokančių ar norinčių išmokti rašyti programų scenarijus (skriptus).

Verslo IT klientų aptarnavimas saugumo srityje: darbas su IT saugumo įrankiais ir saugumo procesų valdymu.

Miestas: Vilnius, Kaunas
Vietų skaičius: 1

Ko išmoksi? Susipažinsi su Saugos standartais (OWASP ir kt.) ir naudojamais sprendimais. Išmoksi dirbti su Pažeidžiamumų valdymo įrankiais, ZeroDays proceso valdymu.

Ko tikimės? Praktikantų, kurie jau turėtų IT Saugos pagrindų ir bazinių saugos standartų žinių. O svarbiausia – žingeidumas ir noras gilintis į IT saugumo pasaulį.

Verslo IT klientų aplikacijų valdymas, diegimas ir priežiūra kliento infrastruktūroje.

Ko išmoksi? Diegti ir konfigūruoti Tomcat, Weblogic Java platformas, Atlasian produktus, vaizdo stebėjimo sistemas (Milestone). Spręsi kylančias problemas ir stebėsi(o kartu ir tobulinti) jų veikimą inkle ing sistemose. Diegsi programinės įrangos atnaujinimus.

Ko tikimės? Turinčių bazinių darbo su Linux/Windows žinių ir pagrindų, inkle supratimo ir noro gilintis į servisus, leidžiamus operacinėse sistemose.

Darbas su programinių sistemų diengimu, optimizacija, priežiūra ir IT infrastruktūrų atnaujinimu.

Miestas: Vilnius, Kaunas
Vietų skaičius:1

Ko išmoksi? Dirbti su Tomcat, Weblogic Java platformomis, vaizdo stebėjimo sistemomis (Milestone): jas diegti, taisyti, konfigūruoti. Programėlių paleidimo valdymo.

Ko tikimės? Turinčių darbo su Linux/Windows žinių ir pagrindų, tinklų supratimo ir noro gilintis į servisus, leidžiamus operacinėse sistemose.

IT platformų priežiūra, optimizacija ir vystymas.

Miestas: Vilnius, Kaunas, Šiauliai
Vietų skaičius: 1

Ko išmoksi? Dirbti su Zabbix, ElkStack, Kubernetes, Python, Linux, Mysql platformomis.

Ko tikimės? Bazinio supratimo apie monitoringą ir programavimą, Linux OS žinių. Taip pat svarbu komunikaciniai gebėjimai, mokėjimas sisteminti informaciją ir ją pateikti.

Pasaulyje pirmaujančių procesų valdymo sistemų SAP vartotojų ir vartotojų grupių administravimas.

Miestas: Vilnius
Vietų skaičius: 1

Ko išmoksi? Sukurti ir pašalinti prieigas, atstatyti slaptažodžius. Praktikos metu darbas vyks su itin populiariomis ir plačiai naudojamomis SAP technologijomis. Jas naudoja net 9 iš 10 „Fortune 500“ sąraše esančių didžiausių kompanijų pasaulyje.

Ko tikimės? Noro išmokti dirbti su SAP, asmeninės motyvacijos ir žingeidumo. Darbui bus suteikiamos visos instrukcijos, tad specialios žinios nėra būtinos.

Darbas su tinklo įranga, jos įtraukimas į vidines Telia sistemas.

Miestas: Vilnius, Šiauliai
Vietų skaičius: 2

Ko išmoksi? Susipažinsi su Telia verslo segmente naudojama įranga, valdymo sistemomis bei verslo paslaugomis.

Ko tikimės? Bent minimalių kompiuterinių tinklų žinių arba išklausyto CCNA kurso.


Kaip išsirinkti tinkamą IT sistemų stažuotę?

Jeigu jau žinai kuri darbo kryptis tau įdomiausia, tai klausimyne, kurį atsiųsime, pažymėk sau labiausiai tinkantį variantą. Tačiau, jeigu abejoji kuri stažuotė tau tiktų labiausiai, mūsų personalo specialistai padės atrasti geriausiai tavo įgūdžius, patirtį ir karjeros ambicijas atitinkančią darbo praktikos kryptį. Tiesiog užpildyk trumpą klausimyną ir lauk žinių iš mūsų kolegų. Pradėk savo karjerą „Telia“ IT paslaugų komadoje.

Turi klausimų? Jeigu turi klausimų rašyk Justinai Daugėlaitei, kuri padės rasti atsakymus - justina.daugelaite@teliacompany.com

 

Apie „Telia“ IT sistemų ir paslaugų valdymo padalinį

„Telia“ ITSM dirba bene didžiausia IT paslaugų komanda Lietuvoje. Dalis komandos – specialistai,
prižiūrintys ir valdantys duomenų centrų infrastruktūrą ir tinklus. Iš viso bendrovė turi 3 duomenų
centrus, atitinkančius Tier III sertifikatą, taip pat viešą svetainių talpinimo (hosting) platformą ir valdo
dar dvi viešas debesijos bei eilę dedikuotų virtualizacijos platformų.

ITSM komanda atsakinga už serverių priežiūrą, architektūrinius sprendimus ir sudėtingų aukšto patikimumo sprendimų įgyvendinimą. Specialistai aptarnauja daugiau nei 5000 serverių, dedikuotų
tiek „Telia“ paslaugų teikimui, tiek klientams.

Čia dirba SAP Basis, HANA, DB2, Oracle, MS SQL, Couchbase, MariaDB, MySQL, PostgreSQL specialistai, teikiantys duomenų bazių ir aplikacijų priežiūros paslaugas. Taip pat IT specialistai, prižiūrintys daugiau nei 8000 kompiuterinių darbo vietų ir sprendžiantys visas klientams kylančias
IT problemas. Komandoje dirba ir nestandartinių IT sprendimų ekspertai, gebantys suprojektuoti unikalius sprendimus, pritaikytus klientų poreikiams. Artimiausiu metu tikimės klientams pasiūlyti
sprendimų ne tik „Telia“ duomenų centruose, bet ir naudojant „Public cloud“ (AWS, Google, Azure)
technologijas.

ITSM komanda pasitiki ir didelės įmonės (bankai, draudimo bendrovės, e. parduotuvės, gamyklos,
logistikos įmonės), ir mažos bendrovės.

Pasirinkdamas (-a) stažuotę ITSM, turi galimybę tapti nuolatine šios komandos dalimi.

 
 

Kodėl verta rinktis „Telia“ IT praktiką?

Perspektyvos. IT srities specialistų poreikis visame pasaulyje tik auga, ir jau kurį laiką paklausa viršija pasiūlą. Todėl pasirinkus IT specialybę, galima tikėtis ne tik gerų darbo pasiūlymų ir atlygio, bet ir labai plačių karjeros galimybių.

Įvairovė IT apima įvairias veiklos sritis, tad lengva atrasti labiausiai patinkančią ir įdomiausią sritį. „Telia Lietuva“ darbuotojams užtikriname nuolatines profesinio tobulėjimo galimybes ir unikalius bei įdomius projektus, kurie leistų atrasti savo profesinę kryptį ir svajonių darbo vietą.

Galimybių kultūra. Atliekantys praktiką turės puikią progą susipažinti su „Telia Lietuva“ įmonės kultūra, pajusti komandos dvasią ir prisidėti prie telekomunikacijų srities, inovacijų ir technologijų kūrimo. Šiuo metu įmonėje yra apie 520 unikalių pozicijų, tad atlikus praktiką atsiveria plačios galimybės tęsti karjerą didžiausioje šalyje telekomunikacijų bendrovėje.