Atsijungti

„Telia“ IT akademija

Kelias į dideles galimybes

Tapk tikru IT profesionalu kartu su „Telia IT akademija“. Pusę metų trunkančios mokymų programos metu tavęs laukia vertingos žinios tiesiai iš profesionalių dėstytojų-praktikų lūpų, ambicingos realaus darbo užduotys ir apmokama stažuotė. Geriausiai pasirodžiusiųjų laukia galimybė įsidarbinti didžiausioje telekomunikacijų verslo bendrovėje Lietuvoje, „Verslo žinių“ tituluotoje „Geidžiamiausiu 2017 metų darbdaviu“.

„TELIA“ JAUNESNIOJO IT SPECIALISTO DARBO VIETA GERIAUSIEMS, O TAIP PAT:

Nemokamos paskaitos ir darbo priemonės

Trijų mėnesių atlyginimas stažuotojams

Profesionalūs dėstytojai praktikai

Realaus darbo praktinės užduotys

 

Mokymų pakopos

IT Intro
IT Start
IT Grow
Big Opportunity

IT Intro

Nemokami mokymai, vedami profesionalių „Telia“ dėstytojų-praktikų.

Gali rinktis iš dviejų mokymų krypčių – SAP arba IT paslaugų valdymo.

Trukmė: 2 mėnesiai (darbo dienomis, po 2 val.)

IT Start

Dalyvausi komandiniame projekte, kurio metu spręsi konkrečią užduotį iš didžiausios telekomunikacijų bendrovės gyvenimo.

Trukmė: 1 mėnuo

IT Grow

Būsi aktyvus ir sumanus – pakviesime atlikti stažuotę. Jos metu, panaudodamas jau įgytas žinias, dirbsi su „Telia“ profesionalais ir už tai tau bus mokama.

Trukmė: 3 mėnesiai

Big Opportunity

Praėjus mokymus, atlikus praktinį projektą ir užbaigus stažuotę geriausius rezultatus parodžiusieji bus pakviesti prisijungti prie „Telia“ IT profesionalų komandos.

Trukmė: neribota

Tapk IT profesionalu su „Telia“ – registruokis jau šiandien
Tapk IT profesionalu su „Telia“ – registruokis jau šiandien

Mokymų kryptys

Kodėl būtent ITSM?

Tavo karjera keliaus per naujausias technologijas, jos metu susidursi su naujausios kartos duomenų centrais, serveriais, operacinėmis sistemomis ir IT sprendimais klientui. Tai tiesiog viso IT pagrindas, kuris būtinas sėkmingam startui šioje srityje. Su juo lengva plėsti technologijų akiratį ir kaupti būtiną patirtį.

 

Ką man duos ši mokymų programa?

Žinias apie „Telia“ naudojamus pagrindinius procesus. IT saugumą, kuris tampa vis aktualesnis. IT sistemų stebėjimą. Išsamesnę pažintį su „Linux“ operacine sistema. Ir, aišku, gebėjimą praktiškai įdiegti vieną iš IT paslaugų, kurias teikiame savo klientams.

 

Mokymų vieta: Ukmergės 221, Vilnius

Kodėl būtent SAP?

„Telia IT Academy“ vieninteliai Lietuvoje siūlo unikalią galimybę mokytis ir tapti SAP specialistu. SAP yra verslo taikomųjų programų rinkos lyderė. SAP padeda organizacijoms gerinti verslo procesus, kurti naujas inovacijų ir verslo augimo galimybes bei išsaugoti konkurencinį pranašumą.

 

Ką man duos ši programa?

Žinias apie pagrindines SAP kompetencijas. Nuo technologijos ir architektūros iki taikomųjų programų konfigūravimo ir programavimo. Sugebėjimą kurti SAP vartotojo sąsają ir realizuoti projektus pagal „Agile“ projektų valdymo metodiką.

 

Mokymų vieta: Lvovo 25, Vilnius

Kaip galima aplikuoti ?

Jei esi ambicingas, moki anglų kalbą ir nori tapti tikru IT profesionalu – mes tavęs laukiame.

Siųsk savo CV ir keletą sakinių „kodėl būtent tu“ iki spalio 15 dienos adresu itakademija@telia.lt Siųsdamas laišką nepamiršk nurodyti, kurią mokymų kryptį renkiesi (ITSM arba SAP) 

Startuojame spalio 25 d. 

Nedelsk, nes vietų skaičius – ribotas.