Įspūdingomis pergalėmis iki Belgrade vykstančių finalinių Eurolygos varžybų prasiskynę Kauno „Žalgirio“ krepšininkai su savimi dar kitą savaitgalį vešis ir didelį būrį sirgalių iš Lietuvos. Už šią komandos staigmeną Lietuvai „Telia“ atsilygino krepšinio sirgaliams – nuo gegužės 17 iki 20 dienos „Telia“ klientai Serbijoje ir į Lietuvą skambins ir SMS siųs nemokamai, o 1 GB mobiliųjų duomenų gaus taip pat nemokamai.

„Lietuva yra krepšinio ir interneto šalis, todėl jei mūsų krepšininkai suteikia mums džiaugsmo, mes jį perduosime – į Belgradą palaikyti žalgiriečių vykstantys sirgaliai galės laisvai siųsti įspūdžius, nuotraukas, skambinti ar rašyti Lietuvoje likusiems draugams ir artimiesiems“, – teigia „Telia“ komercijos ir produktų vadovas Robertas Žudys.

Nemokami tarptinklinio ryšio skambučiai ir SMS „Telia“ klientams Serbijoje galios nuo gegužės 17 vidurnakčio iki 20 dienos vidurnakčio, o tomis dienomis dovanojamas 1 GB mobiliųjų duomenų mokant standartiniais įkainiais Serbijoje kainuotų net 250 eurų.

Serbija nepriklauso Europos Sąjungai (ES) ir joje netaikomos Bendrijos narėms galiojančios tarptinklinio ryšio taisyklės, todėl šioje šalyje galioja gerokai didesni mobiliojo ryšio tarifai nei ES šalyse.

Keliautojams „Telia“ taip pat siūlo ir specialius duomenų paketus, kurie leidžia sutaupyti ne tik krepšinio čempionato metu. Pavyzdžiui, užsisakius nuo 150 iki 600 MB duomenų paketą, už 1 MB vietoje 25 centų mokėti 3 centus – nuo 5 iki 20 eurų atitinkamai už paketą.

Nuotrauka. @DELFI / Domantas Pipas