„Telia Lietuva“ sulaukė JAV programinės įrangos milžinės „Microsoft“ įvertinimo: esame pripažinti korporacijos metų partnere Lietuvoje. Šis apdovanojimas skirtas įvertinus „Telia“ siūlomas inovacijas ir pažangius sprendimus, paremtus „Microsoft“ technologijomis.

Geriausia „Microsoft“ partnere Lietuvoje pripažinta šalies telekomunikacijų rinkos lyderė „Telia“ šio apdovanojimo nusipelnė vos per trejus metus nuo aktyvios „Office 365“ paslaugos pardavimų pradžios. „Microsoft“ suteiktą įvertinimą „Telia“ laiko dideliu pasiekimu atsižvelgiant į tai, kad IT paslaugos yra strateginis bendrovės verslas, nors nesudaro didžiosios pagrindinės veiklos dalies.

Pasak Gavriella Schuster, „Microsoft“ viceprezidentės, „Telia Lietuva“ yra išskirtinė įmonė, demonstruojanti pavyzdinį ekspertiškumą ir novatoriškumą „Microsoft“ partnerių bendruomenėje. „Sveikiname visą „Telia Lietuva“ komandą tapus mūsų metų partneriais savo rinkoje“, – sako G. Schuster.

„Technologijos ir internetas žmonėms padeda gyventi paprasčiau ir įdomiau, o verslui tai – nauji įrankiai, leidžiantys pasiekti daugiau, dirbti produktyviau ir patogiau. Tam, kad technologijos teiktų pridėtinę vertę ir padėtų pasiekti užsibrėžtų tikslų, jos turi būti patikimos, saugios ir kokybiškos. „Telia“ būtent į tai ir orientuojasi bei siūlo visą spektrą integruotų paslaugų tiek didelėms, tiek mažoms ir vidutinėms įmonėms visoje Lietuvoje, dirbdama kartu su tokių korporacijų, kaip „Microsoft“, sprendimais“, – sako Mindaugas Ubartas, „Telia“ Verslo klientų vadovas.

Kaip pavyzdį jis pateikia verslo klientams siūlomą naujovę – integruotą produktyvumo ir saugumo sprendimą „Microsoft 365“. Debesyje patalpinta platforma apima „Office 365“ programas, „Windows 10“ atnaujinimo licenciją, nuotolinį kompiuterio paruošimą darbui ir vieningą įmonės darbuotojų įrenginių valdymo sistemą. Šie ir kiti įrankiai patenkina svarbiausius verslo klientų IT poreikius, todėl jie visą dėmesį gali skirti savo verslo augimui.

„Microsoft“ metų partneriai buvo išrinkti iš daugiau kaip 2,6 tūkst. kandidatų 115-oje šalių. „Telia Lietuva“ buvo apdovanota už glaudų bendradarbiavimą su „Microsoft“ ir išskirtinius sprendimus bei paslaugas, kurias savo klientams siūlė per pastaruosius metus.