„Telia“ interneto svetainėje jau galima užsisakyti naująjį „Samsung“ flagmaną „Galaxy Note9“, kurį korėjiečių kompanija ką tik pristatė Niujorke. Naujasis planšetofonas kainuoja 1009 eurus, o nusprendę iškeisti savo seną telefoną į „Note9“ gali gauti iki 500 eurų siekiančią nuolaidą.

„Naujasis „Note9“ pristatomas kaip telefonas ambicingiems žmonėms, kurie nori pasiekti daugiau. Didžiulė galia, visą dieną dirbti pasiruošusi baterija, įspūdingas ekranas ir „S Pen“ rašiklio suteikiamos papildomos galimybės – tai tik dalis jo privalumų. Itin didelį dėmesį „Samsung“ skyrė dvigubai vaizdo kamerai, kuri automatiškai atpažįsta fotografavimo sąlygas ir akimirksniu parenka geriausiai tinkančius nustatymus. Trumpai sakant, aukščiausia klasė“, – sako „Telia“ telefonų kategorijos vadovas Justas Paškevičius.

Atnešę bet kokį seną telefoną „Telia“ klientai prie jo vertės papildomai gauna 100 eurų nuolaidą, o atnešę bet kurį seną „Galaxy Note“ pirkėjams prie jo vertės gaus papildomų 200 eurų nuolaida naujam įrenginiui.

„Galaxy Note9“ turi 6,4 colio (16,25 cm) įstrižainės itin didelės raiškos (QHD, 2960 x 1440 tšk.) „Super AMOLED“ ekraną, didelę jo spartą užtikrina aštuonių branduolių „Exynos 9810“ procesorius (po keturis 2,7 GHz ir 1,7 GHz spartos branduolius). „Samsung“ žada, kad šiuo telefonu bus galima nuolat dirbti nuo ryto iki vakaro – tuo pasirūpins net 4000 mAh talpos akumuliatorius su greitojo įkrovimo funkcija ir belaidžiu įkrovimu („Qi“ standartas).

Planšetofono galinėje nugarėlėje įmontuota dviguba kamera (abi „akys“ fiksuoja 12 mln. tšk. raiškos vaizdą) užtikrins aukščiausios kokybės vaizdą net fotografuojant tamsoje, taip pat ji pasiruošusi filmuoti 4K raiška. Beje, telefonas nebijo nei vandens, nei dulkių, taigi juo galima naudotis ir lietui lyjant, ir plaukiojant baseine.

„Telefonas turi ir išskirtinių funkcijų. Pavyzdžiui, jo kamera automatiškai fiksuoja galimus nuotraukos trūkumus ir juos ištaiso, taigi bus praktiškai neįmanoma užfiksuoti nevykusį kadrą. O štai „S Pen“ rašiklis tinka ne tik valdyti telefoną, rašyti ranka ar piešti jo ekrane – jis gali virsti nuotoliniu pulteliu, kuriuo, tarkim, galite valdyti prezentaciją. Apskritai, su „DeX“ stotele vos vienu laidu prijungtas prie bet kokio ekrano, šis telefonas gali pilnai atstoti kompiuterį“, – vardija J. Paškevičius.

Išankstinės prekybos metu galima rinktis vandenyno mėlynos arba vidurnakčio juodos spalvų „Galaxy Note9“ su 128 GB talpos vidine atmintine ir 6 GB operatyvine atmintine. Netrukus Lietuvoje pasirodys ir versija su 512 GB talpos vidine atmintimi.

Išankstinė prekyba „Galaxy Note9“ telefonu vyksta čia.  Pirmiesiems žmonėms, užsisakiusiems jį išankstinės prekybos metu, įrenginys bus pristatytas rugpjūčio 24 dieną. Tądien prasidės ir oficiali prekyba naujuoju telefonu „Telia“ salonuose bei kitose prekybos vietose.