Iki 2018 – 07 – 15 17:45 val. po video (kurį rasite čia) parašykite komentarą, pagrindinio laiko rezultatą, kaip baigsis FIFA Pasaulio futbolo čempionato finalo rungtynės ir laimėkite Samsung išmanųjį televizorių.

Nugalėtojas bus paskelbtas 2018-07-16

Žaidimo taisyklės 

1. Žaidimo aprašymas

Po Telia Facebook paskyroje esančiu tiesioginio filmavimo video (kurį rasite čia) iki Pasaulio futbolo čempionato finalinių rungtynių pradžios (2018 – 07 – 15 17:45 val.) parašyti komentarą su prognozuojamu pagrindinio laiko rezultatu. Jei varžybos pasibaigs lygiosiomis ir bus mušami baudiniai, jų rezultatas negalios. Galios tik pagrindinio varžybų laiko (įskaitant ir oficialius pratęsimus) rezultatas. Pavyzdžiui, Prancūzija – 2 Kroatija – 2. Teisingai atspėjęs rezultatą žaidimo dalyvis laimės televizorių SAMSUNG UE55MU6192U.

2. Žaidimo taisyklės:

1. Žaidimas

1.1. Telia Lietuva, AB (toliau – Telia) vykdo žaidimą „Atspėk FIFA2018 pagrindinio laiko finalo rezultatą ir laimėk SAMSUNG TV“ (toliau – Žaidimas) dalyviai – fiziniai asmenys, (toliau – Dalyviai), kurie po Telia Facebook paskyroje esančiu tiesioginio filmavimo video iki Pasaulio futbolo čempionato finalinių rugtynių pradžios (2018 – 07 – 15 17:45 val.) parašys komentarą su prognozuojamu pagrindinio laiko rezultatu.

1.2. Jei varžybos pasibaigs lygiosiomis ir bus mušami baudiniai, jų rezultatas negalios. Galios tik pagrindinio varžybų laiko (įskaitant ir oficialius pratęsimus) rezultatas.

1.3. Savo vardu galima rašyti tik vieną komentarą. Jei tuo pačiu vardu bus parašyti keli rezultatai/komentarai, konkurso dalyvis (-ė) loterijoje nedalyvaus.

2. Žaidimo trukmė – nuo 2018 m. liepos 12 d. iki 2018 m. liepos 15 d. imtinai.

2.1. Žaidimo organizatorius yra Telia (toliau – Organizatorius).

2.2. Žaidimo Dalyviais negali būti Organizatoriaus darbuotojai. Nustačius, kad toks asmuo kažkokiu būdu tapo Žaidimo Dalyviu ir laimėjo prizą, asmuo netenka prizo.

2.3. Žaidimo taisyklės (toliau – Taisyklės) nustato Žaidimo sąlygas.

2.4. Žaidimo Taisyklės ir visa informacija skelbiama interneto puslapyje https://www.telia.lt/hub/spekrezultata-ir-laimek/

2.5. Organizatorius pasilieka teisę keisti Žaidimo taisyklių sąlygas prieš 3 dienas apie tai informavęs interneto tinklapyje https://www.telia.lt/hub/spek-rezultata-ir-laimek/

2.6. Organizatorius be papildomo atlygio ir atitinkamos sutarties turi teisę su Žaidimu susijusiems tikslams viešai skelbti laimėtoją (vardą ir pavardę).

2.7. Laimėtas Žaidimo prizas nekeičiamas į pinigus ar kitas vertybes.

2. Žaidimo prizas

2.1. Žaidimo prizas – SAMSUNG UE55MU6192U 1 vnt.

2.2. Laimėtojai Žaidimo prizą privalo atsiimti iki 2018 m. rugpjūčio 11 d.

2.3. Gyventojų pajamų mokestį, jeigu toks numatytas pagal LR įstatymus, už laimėtoją sumoka ir deklaruoja Organizatorius.

3. Laimėtojo nustatymas ir Žaidimo prizo atsiėmimas

3.1. Laimėtojai nustatomas tokia tvarka:

3.1.1.; Nugalėtojas loterijos būdu bus renkamas iš teisingai iki rungtynių pradžios rezultatą atspėjusių dalyvių;

3.1.2. Žaidimo laimėtojas bus išrinktas 2018-07-16 dieną atsitiktine tvarka.

3.1.3. Žaidimo laimėtojas bus skelbiamas Facebook Telia paskyros vykdomoje tiesioginėje transliacijoje ir Telia.lt/HUB 3.2. Laimėtojas informuojamas per Facebook tiesiogine žinute ir susitariama dėl prizo pristatymo.

3.3. Susisiekus per Facebook su laimėtoju primenamos Žaidimo taisyklės. Jei laimėtojas su Žaidimo taisyklėmis nesutinka (pvz., nesutinka su Žaidimu susijusiais tikslais leisti viešai skelbti vardą ir pavardę), jie informuojami apie tai, kad jie negali būti išrinkti laimėtojais ir renkami kiti laimėtojai.

3.4. Jei atsitiks taip, kad laimėtoju taps nepilnametis asmuo, santykiuose su Organizatorių teisės aktų nustatyta tvarka jį atstovaus jo teisėti atstovai.

3.5. Laimėtojui žaidimo prizas bus įteiktas Lvovo g, 25, Vilnius, pasirašant priėmimo -perdavimo aktą.

3.6. Organizatorius pasilieka teisę nušalinti Dalyvius nuo Žaidimo ir atsisakyti išduoti Žaidimo prizą, jei Dalyvis pažeidė šias Taisykles arba su laimėtoju nepavyko susisiekti dėl priežasčių, nepriklausančių nuo Organizatoriaus.