Pirmasis skaitmeninis laikrodis, įtrauktas į išmaniųjų istoriją, yra 1982-ųjų „Pulsar“. Šiandien jo išmaniosios funkcijos gali sukelti mūsų šypseną. Jis galėjo atsiminti „net“ 24 skaitmenis ir buvo susietas su spausdintuvu.

techradar.com nuotrauka

1999 m. Samsung pristatė laikrodį – telefoną „SPH-WP10“. Jis turėjo anteną ir LCD ekraną. Šis išmanusis pagalbininkas leido skambinti ir atsiliepti į skambučius. Su „SPH-WP10“ iš viso buvo galima kalbėti 90 min.

2000-aisiais, pasirodė IBM laikrodis su Bluetooth jungtimi ir Flash atmintimi. Įspūdinga, kad jo kaina siekė beveik 400 JAV dolerių.

Po ketverių metų Microsoft pristatė laikrodį su SPOT technologija, siejančia laikrodį su įvairiomis dienos veiklomis. O 2013-aisiais jau daugelis žinomų technologijų kompanijų uoliai tobulino ir pristatinėjo išmaniuosius laikrodžius plačiajai visuomenei.

Šiandien vis daugiau žmonių renkasi išmaniuosius laikrodžius vietoje tradicinių. Suprantama, juk jie gerokai palengvina ir įkvepia kasdienybę. Būtent toks yra Fitbit Versa laikrodis. Jo unikalios išmaniosios funkcijos leidžia pasijusti taip, tarsi jumis vienu metu rūpintųsi keli profesionalai: asmeninis padėjėjas, treneris ir patarėjas sveikatos klausimais.

Šio išmaniojo laikrodžio funkcijos apima automatinį jūsų aktyvumo stebėjimą ir bet kuriuo paros metu, tinkamu laiku, siunčia reikalingus asmeninius priminimus. Jis seka ne tik jūsų širdies, bet ir miego ritmą. Netgi kvėpavimą. Fitbit Versa siūlo suasmenintas treniruotes, atpažįsta per fizinio 15 aktyvumo rūšių. Be to, yra atsparus vandeniui, tad su juo galite ne tik plaukioti, bet ir nerti iki 50 m. gylio.

Mėgaujantis sportu ar pramogomis, turėsite galimybę patogiai klausytis muzikos per Bluetooth ausines. Laikrodžiu įmanoma per nuotolį valdyti telefono muzikos grotuvą arba rinktis iš 300 pamėgtų dainų, kurios telpa jo atmintyje.

Turėdamas tiek naudingų funkcijų, šis išmanusis laikrodis suteiks jūsų gyvenimui nerūpestingumo, įkvėps veikti ir dažniau šypsotis.

Nusišypsokite jau dabar, nes su „Telia“ stilingą ir patogų išmanųjį laikrodį Fitbit Versa galite gauti dovanų. Sužinokite daugiau.