Žemaičiuojanti švedų hiphopo dainininkė jos vardu pavadintame filme „Silvana“, šaltibarčius daranti Beata Nicholson „Maisto dievaitėse“, gražiausia Italijos moteris – Sabrina Ferilli naujame „Tobulų melagių“ režisieriaus filme „Šventa vieta“, tai tik keli vardai iš 7 išskirtinių „Kino pavasario“ filmų, kuriuos nuo šiandien festivalio žiūrovai galės matyti ne tik kino salėse, bet ir per „Telia“ televiziją.

„Ankstesnių „Kino pavasario“ filmų žiūrimumas „Telia“ videonuomoje patvirtina, kad žmonės vertina tiek festivalinius, tiek ir naujus, ką tik kino teatruose rodytus populiarius filmus. Tą rodo ir pasaulinės tendencijos – ryšio paslaugų tiekėjai vis dažniau tiesiogiai bendradarbiauja su kokybiško turinio kūrėjais arba net patys jį pradeda kurti. Tokia sinergija tampa ir vienu iš paslaugų pasirinkimo kriterijų“, – sako „Telia“ vadovas Kęstutis Šliužas.

„Telia“ trečius metus iš eilės išplečia didžiausią Lietuvoje kino šventę nauju kanalu – išmaniąją televizija, per kurią už vieną kino bilieto kainą galima žiūrėti rinktinį kritikų įvertintą filmą su visa šeima ant sofos. Visus septynis per „Telia“ televiziją rodomus „Kino pavasario“ filmus šiemet pristato trumpi „Snobo kino“ įkūrėjo Ryčio Zemkausko anonsai.

Bent du „Telia“ žiūrovams siūlomi „Kino pavasario“ filmai turi lietuviškų sąsajų. Pirmasis – tai lietuviškų šaknų turinčios garsios švedų hiphopo dainininkės, aktyvios kovotojos už žmogaus teises Silvanos istorija apie meilę, politiką ir imigrantės patirtį. Šios kontraversiškos dokumentikos žiūrovai net galės išgirsti, kaip Silvana žemaičiuoja.

Na, o prieš žiūrint filmą „Maisto dievaitės“, kuriame išvysite ir Lietuvoje puikiai pažįstamą virtuvės šefę Beatą Nicholsom, rekomenduojame pasirūpinti užkandžiais. Nes vien nuo vaizdų ekrane norėsite valgyti. Tačiau ne viskas virtuvėje yra tik skanu – filme garsios šefės ir gastronomijos žurnalistės aiškinasi, kas šiuolaikiniame pasaulyje neleidžia išgarsėti genialioms moterims šefėms.

„Telia“ televizijos videonuomoje taip pat bus galima pažiūrėti ir režisieriaus Paolo Genovese detektyvinį filmą „Šventa vieta“. „Filme vaidina puikiausių šiuolaikinės Italijos aktorių ansamblis – oficialiai gražiausia Italijos moterimi išrinkta Sabrina Ferilli ir garsus aktorius bei dainininkas Rocco Papaleo, – intriguoja R. Zemkauskas. – Beje, šis režisierius sukūrė „Tobulus melagius“, o aš žinau, kad „Tobuli melagiai“ jums labai patiko.“

Be šių trijų juostų, dvi savaites „Telia“ televizijoje bus prieinami ir dar keturi išskirtiniai filmai ir jų pasakojamos žmogiškos istorijos – „120 dūžių per minutę“, „Kandelarija“, „Ką žmonės pasakys“ ir „Madmuazelė Paradis“.

Tai tik dalis „Telia“ videonuomos pasiūlymų kino gurmanams. „Telia“ televizijoje bet kuriuo metu galima rinktis iš daugiau nei 70-ies ankstesnių „Kino pavasario“ filmų bei šimtų Holivudo juostų, o balandį didelė staigmena laukia ir „Žvaigždžių karų“ gerbėjų.