Jei baigiantis metams populiariausias klausimas yra „Ką per Naujus?“, tai vykstant „Eurovizijai“ jį galima perfrazuoti taip: „Kur žiūrėsi?“ Mat šį dainų konkursą žiūri absoliuti dauguma lietuvių – tai liudija „Telia“ išmaniosios televizijos statistika.

„Eurovizija“ šiuo metu yra bene plačiausiai aptarinėjama tema Lietuvoje. Tai, kad lietuviai mėgsta ir žiūri šį konkursą, patvirtina ir „Telia“ statistika: antradienį vykęs pirmasis pusfinalis, kuriame dalyvavo mūsų atstovė Ieva Zasimauskaitė, buvo peržiūrėtas 165,7 tūkst. kartų – tai sudaro net 78 proc. mūsų išmaniosios televizijos klientų. Ievos daina lietuviams išties patiko, kadangi ne vienas žiūrovas pasinaudojo galimybe atsukti įrašą ir pažiūrėti jį dar kartą“, – teigia Robertas Žudys, „Telia“ komercijos ir produktų vadovas.

Beje, dainų konkursą lietuviai žiūri net kai mūsų šalies atstovai jame nedalyvauja – ketvirtadienį vykęs antrasis „Eurovizijos“ pusfinalis buvo peržiūrėtas 91,2 tūkst. kartų.

Anot „Telia“ atstovo, pirmojo pusfinalio populiarumas ir tarptautinių ekspertų prognozės, kad Ieva gali užimti ketvirtąją vietą, leidžia manyti, jog šeštadienį vyksiantis „Eurovizijos“ finalas pagerins visus žiūrimumo rekordus.

R. Žudys pastebi, kad abiejų „Eurovizijos“ pusfinalių peržiūrų skaičiai toliau auga – vėlai vakare vykusių transliacijų įrašus „Eurovizijos“ gerbėjai tiesiog įsijungia kitą dieną.

Pageidaujantys žiūrėti populiariausią pasaulyje ne sporto renginio transliaciją originalo kalba, irgi gali pasinaudoti išmaniosios „Telia“ televizijos funkcija ir išjungti lietuviškus komentarus.

Daugelio televizijų laidų įrašai „Telia“ televizijoje saugomi dvi savaites.

Nuotrauka @DELFI / Šarūnas Mažeika