Ar žinojote, kad pirmuosius paspirtukus sukūrė vaikai? Prie įprastos riedlentės jie pritvirtino lentą, palikdami vietos pėdai įstatyti. Taigi paspirtukai pirmiausia buvo skirti pramogoms ir tik vėliau tapo transporto priemonėmis. Dabar galime rinktis ne tik tradicinius, bet ir elektrinius paspirtukus. Apie vieną iš jų, elektrinį „Ninebot by Segway Kickscooter ES1“ paspirtuką, papasakosime plačiau.

Greitas ir pajėgus

„Ninebot“ paspirtukas lengvai pasiekia 20 km/val. greitį. Įkrovę bateriją iš buitinio tinklo, nesustodami galėsite važiuoti 3,5 val. Tik pasirinkite tinkamiausią rėžimą iš trijų galimų: saugų (safe), standartinį (standart) arba sportinį (sport). Pastaruoju režimu lengvai įveiksite kelyje pasitaikiusias įkalnes. Vidutiniškai ši judėjimo priemonė nuvažiuoja 25 kilometrus, tačiau, pasitelkę papildomą bateriją (įsigyjama atskirai), įveiksite net 45, o greitį padidinsite iki 25 km/val.

 

Integruotos sistemos ir saugumas

Integruota išmani stabdymo sistema (ABS) padės suvaldyti paspirtuką staigaus stabdymo metu, o „Cruise Control“ sistema leis mėgautis kelione nespaudžiant akseleratoriaus pedalo. Bekamerės padangos užtikrins, kad jų nepradursite užvažiavę ant stiklo ar kitos kliūties. Tamsiu paros metu jausitės saugiai, nes paspirtuko priekyje įmontuota LED lempa, o šonuose bei gale – atšvaitai.

 

Išmanus

„Ninebot by Segway Kickscooter ES1“ paspirtukas išskirtinis tuo, kad jo vaire integruotas ekranas. Jame galėsite stebėti: greitį, baterijos įkrovimą ir kitą jums svarbią informaciją. Paspirtukas turi dar vieną labai naudingą funkciją – galimybę jį užrakinti mobiliąja programėle ir taip apsaugoti nuo vagystės. Mobiliojoje programėlėje taip pat matysite: kiek kilometrų nuvažiavote paskutinės ir visų jūsų kelionių metu, koks buvo jūsų vidutinis greitis ir netgi  tai, į kurią pusę atsuktas jūsų paspirtukas.

 

Kompaktiškas ir patogus

Tereikės paspausti vieną mygtuką ir to užteks sulankstyti „Ninebot by Segway Kickscooter ES1“. Paspirtukas užima nedaug vietos, todėl galėsite jį pasiimti kartu ten, kur tik pageidaujate.

Norintiems vykti į darbą patogiai, be jokių kamščių bei mėgstantiems pramogauti ir aktyviai leisti laisvalaikį, ši transporto priemonė – ideali. Ja greitai ir patogiai įveiksite nedidelius atstumus ir galėsite mėgautis nevaržoma, vaikystę primenančia, laisve.

 

Su „Telia“ gaukite šį paspirtuką dovanų. Sužinokite daugiau

„Ninebot by Segway Kickscooter ES1“