5 naudingos programėlės, skirtos nuotraukų redagavimui

Per šiuos metus iš viso bus padaryta apie 1,2 trilijono skaitmeninių nuotraukų. 85% visų šių akimirkų bus įamžintos su išmaniaisiais telefonais. Šiuo metu rinkoje populiarūs telefonai, kurie turi nuo 12 iki 23 megapikselių kameras. Skirtingi gamintojai savo telefonų kameroms suteikia papildomų funkcijų, kaip dvigubą optinį vaizdo stabilizavimą, x kartų skaitmeninį priartinimą, fotografavimą prietemoje ir pan.

Visgi, kad jūsų užfiksuota nuotrauka būtų graži gali nulemti ne tik kamera, bet ir nuotraukų redagavimo programėlės, kurias vis daugiau žmonių naudoja savo telefonuose
Dalinamės su jumis vienomis iš populiariausių nemokamų programėlių, su kuriomis galėsite greitai, patogiai redaguoti, retušuoti nuotraukas savo mobiliąjame telefone. Programėlės skirtos „iOS“ ir „Android“ operacinių sistemų vartotojams.

„Adobe Photoshop Express“

Šioje programėlėje rasite visus pagrindinius nuotraukų redagavimo įrankius. Lengvai ir greitai koreguosite, apkarpysite nuotraukas, keisite spalvas, galėsite uždėti logotipus.

Parsisiųskite iš „Google Play” arba „App Store

„Snapseed“

Programėlės išskirtinumas – patogus valdymas, geros nuotraukų šviesinimo ir šešėliavimo funkcijos, plačios retušavimo galimybės. Galėsite lengvai uždėti tekstą, apkirpti nuotrauką, pabrėžti nuotraukoje detalę. „Snapseed“ daugelių ekspertų įvardijama, kaip viena iš geriausių nuotraukų redagavimo programėlių.

Parsisiųskite iš „Google Play” arba „App Store

„Prisma“

Jeigu norite, kad jūsų nuotrauka taptų meno kūriniu, gražiu paveikslu – tai ši programėlė būtent jums. „Prisma“ rasite modernius, meniškus filtrus.

Parsisiųskite iš „Google Play” arba „App Store

„VSCO“

Lyginant su kitomis programėlėmis, „VSCO“ nemokamoje versijoje yra siauras filtrų pasirinkimas. Šioje programėlėje rasite įprastinius redagavimo įrankius – galėsite šviesinti nuotraukas, naudoti šėšėlius, koreguoti ryškumą.

Parsisiųskite iš „Google Play” arba „App Store

„Pixlr“

Programėlėje rasite daug filtrų, rėmelių, efektų, koliažų bei kitų įrankių. Pasak kūrėjų, „Pixlr“ iš viso siūlo net 2 milijonus kombinacijų, kaip galima redaguoti nuotraukas. Jeigu jūsų telefone bus ši programėlė, tai turėsite beveik visas funkcijas, kurios šiuo metu yra rinkoje.

Parsisiųskite iš „Google Play” arba „App Store