Telia ID
Atsijungti

Terese Skoog

Esu Terese Skoog, „DareTrainee“ programos stažuotoja. Dirbu Solnoje, Švedijoje glaudžiai bendradarbiaudama su „Telia Company“ operacijų vadovu, kuris kartu su savo maždaug 1 500 žmonių komanda visose rinkose atsako tiek už „Telia Company“ technologijų sritis (tinklą bei IT), tiek už komercines sritis (pavyzdžiui, TV).

Mūsų tikslas – parodyti klientams , kad „Telia“ yra pirmaujanti naujausių tiek ryšio paslaugų, kaip 5G tinklas, tiek geriausių TV produktų, teikėja rinkoje ir užtinrinti, kad jiems tai yra naudinga. Man tikrai labai įdomu matyti, kaip vyksta šis darbas ir tuo pačiu metu būti jį atliekančios komandos nare.

Būdama stažuotoja, aš padedu operacijų vadovui atlikti ir paprastas, ir sudėtingas užduotis. Dalyvauju kai kuriuose jo rengiamuose susirinkimuose, be to, man yra paskirtas vaidmuo dviejuose konkrečiuose projektuose. Taigi, turiu galimybę matyti, kas vyksta visoje bendrovėje ir tuo pačiu metu – pasinerti į projektus bei sritis, apie kurias noriu daugiau sužinoti. Darbas su tokios didelės bendrovės aukščiausiojo lygmens vadovu yra itin įdomus ir suteikia daug galimybių augti. Aš kasdien išmokstu daug naujų dalykų ir turiu progą susitikti su ne vienu vadovu ir darbuotoju, kurie mane labai įkvepia ir motyvuoja.

Tikrai manau, kad būti „DareTrainee“ programos stažuotoju yra svajonių darbas; gal netgi vienas geriausių darbų neseniai baigusiam studijas absolventui, kuris nori dirbti technologijų sektoriuje.

Stažuotojui yra galimybė neįtikėtinai plačiai susipažinti su visa bendrove. Ši programa yra puikus pavyzdys kaip galima sėkmingai bendradarbiaauti pasitelkiant platformą, kurioje draugai ir „DareTrainee“ programos kolegos dalijasi patirtimi. Ši platforma taip pat suteikia galimybę bendrauti su aukščiausiojo lygmens vadovais tokiu būdu, kokiu gali bendrauti tik nedaugelis. Todėl jei esate asmuo, kuriam nestinga didelių ambicijų ir jei esate pasirengęs iššūkių kupinam nuotykiui – esu tikra, kad turėtumėte dalyvauti atrankoje!