Telia ID
Atsijungti

Rainer Mesi

Sveiki, esu Rainer Mesi, „DareTrainee“ programos dalyvis. Dirbu bendrovės „Telia Estija“ Klientų analizės departamente. Esu duomenų analitikas ir mano darbas – analizuoti duomenis ir pateikti įžvalgas, kurti valdymo sistemas ir inžinerinius prognozavimo modelius, kurie padėtų ir mūsų klientams, ir mūsų verslui.

Man labai pasisekė, kad mano kuratorius yra „Telia Estija“ generalinis direktorius Dan Strömberg. Tai reiškia, kad turiu neįtikėtiną galimybę sužinoti, ką reiškia vadovauti didžiausiai telekomunikacijų bendrovei Estijos rinkoje. Vertinu savo kuratorių už glaustus ir sąžiningus atsiliepimus apie tai, kaip man sekasi ir mano pažangą. Tai – puiki proga mokytis iš Dan patirties ir išvengti daugelio klaidų, kurias padaro ir naujokai, ir tokie pat labiau patyrę darbuotojai.

Pastebėjau, kad „DareTrainee“ programa padeda man susidaryti aiškesnį vaizdą apie darbą „Telia Company“. Aš gilinuosi į specifines duomenų analizės žinias, tačiau kita vertus, gaunu ir išsamių žinių apie visą „Telia“ įmonių grupę. Būdamas „DareTrainee“ programos stažuotojas, žinių galiu gauti iš aukščiausiojo lygmens vadovų.

Jei esate pasirengę tokiai mokymosi patirčiai, kuri priverčia jus išeiti iš komforto zonos ir kuri jums duoda daug žinių, rekomenduoju „DareTrainee“ programą.

Būti „DareTrainee“ programos stažuotoju, kurio veiklos centras – duomenys, yra ypač gerai. Tai reiškia, kad tikrai dirbsi su aktualiausiais duomenimis. „Telia“ yra naujos kartos telekomunikacijų bendrove ir žengiant šiuo keliu, duomenys vaidins itin svarbų ir įdomų vaidmenį. Rekomenduoju žengti drauge šiuo keliu.