Telia ID
Atsijungti

Phuong Nguyen

Esu Phuong Nguyen, vietnamietis, „DareTrainee“ programos stažuotojas Švedijoje. Mano kuratorė – Cecilia Lundin, vyresnioji viceprezidentė bei „Telia Campany“ darbuotojų ir prekės ženklo srities vadovė. Man tai yra neįtikėtina galimybė – per visus ateinančius „DareTrainee“ programos metus galiu nuolat tiesiogiai bendrauti aukščiausiojo lygmens vadovu. Dėl to jaučiuosi labai laimingas. Bendraujant su ja asmeniškai, man atsirado galimybė geriau suprasti „Telia“ žmogiškųjų išteklių valdymo funkcijas, šios srities strateginių pokyčių kelią, kuris yra kupinas iššūkių, tačiau tuo pačiu metu – ir itin įkvepiantis.

Esu nuolat skatinamas, kiekvieną dieną darbe išmokstu daug naujų dalykų ir galiu dalyvauti daugelyje žmogiškųjų išteklių srityse įgyvendinamų projektų. Pavyzdžiui: žmogiškųjų išteklių analizės ir informacinės sistemos transformavimo projektuose bei YOUNITE iniciatyvoje, kuri skirta įtraukti darbuotojus į savanorystę.

Mane supa daug „Telia“ darbuotojų, kurie padeda ir noriai atsako į mano klausimus. Jaučiu, kad ir pats vis labiau siekiu įsipareigoti organizacijai.

Esu įsitikinęs, kad „Telia“ ir jos aukščiausiojo lygmens vadovų komanda visuomet sudarė sąlygas man pajusti tai, ką sako „DareTrainee“ programos šūkis „Išdrįsk būti kažkuo daugiau“. Todėl šią programą, kuri yra kupina iššūkių, neįkainojamos patirties. Ją labai rekomenduočiau visiems ką tik baigusiems studijas ir jauniesiems specialistams, nes tai nėra vien tik darbas, tai – tobulas karjeros startas!