Jūsų karjeros pradžia

 

Tikriausiai dabar negalvojate, kad galėtumėte vieną vienintelį darbą visą likusį savo gyvenimą. Nesvarbu nuo ko pradėsite „Telia“ – tikime, kad jums čia patiks ir tai bus jūsų ateities karjeros pradžia. „Telia“ dirbsite su atsakinga ir įgudusia komanda, pozityvioje aplinkoje padėdami mūsų klientams tyrinėti ir atrasti naujausias technologijas.

„DareTrainee“ programa

Kasmet rugpjūčio mėnesį mes atveriame galimybę tapti „Telia“ stažuotoju. 

Kviečiame mesti mums iššūkį ir prisidėti prie ateities kūrimo kartu su „Telia“. Čia – jūsų karjeros tarptautinėje organizacijoje pradžia ir galimybė būti komandos, kuri žengia mūsų skaitmeninės visuomenės priešakyje, nariu.

Per 12 stažuotės mėnesių jūs susipažinsite su mumis, jūs tobulinsite savo įgūdžius, pažinsite mūsų sektorių iš vidaus, įgyvendinsite su jus dominančiomis sritimis susijusius projektus bei, pasitelkę pažangiausias technologijas, panaudosite savo žinias praktiškai, taip padėdami mums kurti naujos kartos telekomunikacijų bendrovę. Tai neįtikėtina galimybė, nes jūs tapsite aukščiausių vadovų ir sprendėjų priėmėjų komandos dalimi. Programai pasibaigus, kartu su ta pačia komanda ir toje pačioje vietoje toliau galėsite tęsti kelione kartu, kaip „Telia“ darbuotojas. 

„Išgrįsk būti kažkuo daugiau“ #daretrainee 

Sekite programos „DareTrainee“ dalyvius „Facebook“ paskyroje: https://www.facebook.com/daretrainee/

Tinklaraštis

Sužinokite, ką reiškia būti
„DareTrainee“ programos dalyviu
„Telia Company“ 

Phuong Nguyen

Rainer Mesi

Terese Skoog