Dirbkite su didelio masto unikaliais projektais ir kurkite inovacijas „Telia“

„Telia“ neapsiriboja Lietuva – čia rasite darbo pasiūlymų visoje Šiaurės Europoje ir Baltijos šalyse.
 


JŪSŲ KARJERA KARTU SU „TELIA“


Jeigu domitės technologijomis, svajojate dirbti su didelio masto unikaliais projektais ir norite auginti savo kompetencijas vienoje didžiausių kompanijų ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse, ieškokite naujausių darbo galimybių „Telia“ kompanijoje.

Pas mus rasite tai, ko nėra niekur kitur – įspūdingą pozicijų įvairovę ir galimybę išbandyti save skirtingose srityse. Pradedant nuo klientų aptarnavimo mūsų salonuose, esamų paslaugų vystymo bei naujų kūrimo, didelių transformacijos ar skaitmenizacijos projektų ir baigiant ateities inovacijų kūrimu kompetencijų centre „Telia Global Services Lithuania“.

Kad ir ką dirbsite „Telia“, čia galėsite tobulėti visapusiškai, nes mes nuolat investuojame į darbuotojų augimą, emocinę sveikatą, finansinę ateitį ir darbo aplinkos gerinimą. Taip pat vadovaujamės skandinaviškais darbo principais ir asmeninės lyderystės kultūra.

Mūsų klientai yra Lietuvos ir Europos gyventojai, verslas, valstybinės institucijos ir kitos organizacijos. Jiems teikiame didžiausią ryšių ir IT paslaugų spektrą – viską, ko reikia kokybiškam bendravimui, įdomiam laisvalaikiui, mokymuisi ir pažinimui, efektyviam darbui, saugiai ir tvariai veiklai, ambicingam verslui.
 


DARBAS TARPTAUTINĖSE KOMANDOSE

„Telia“ paslaugos ir produktai Lietuvoje – mūsų šalies visuomenės ryšių pagrindas. Tačiau mūsų kolegų idėjos ir sprendimai prisideda ne tik prie Lietuvos skaitmenizacijos – Vilniuje biurus turintis kompetencijų centras „Telia Global Services Lithuania“ dirba tiesiogiai su visomis „Telia“ rinkomis – Švedija, Norvegija, Suomija, Danija, Estija ir Latvija.

Nuo personalo atrankos, pirkimų, TV platformos vystymo iki programinės įrangos kūrimo ar automatizacijos projektų ir dar daugybės sričių – mūsų specialistai dirba kartu su užsienyje esančiais vadovais ir kolegomis siekdami užtikrinti, jog „Telia“ žengtų pirmoji ateities technologijų link visose šalyse. Taip mūsų darbuotojai juda tarptautinės karjeros keliu nepalikdami Lietuvos.

Naujų kultūrų bei skirtingų kompetencijų sąlytis sukuria terpę inovacijoms, kūrybai ir efektyviems sprendimams kurti. Mes nuolat ieškome talentingų specialistų, kurie prisidėtų prie skaitmeninės visuomenės kūrimo visose „Telia“ rinkose Šiaurės Europoje ir Baltijos šalyse.
 


KOKIOS KARJEROS PERSPEKTYVOS EGZISTUOJA „TELIA“ KOMPANIJOJE


Mes lyderiaujame technologijų srityje, kuriame unikalius produktus ir paslaugas bei dirbame su pagrindinėmis Telco sričių inovacijomis – visomis interneto bei mobiliojo ryšio paslaugomis, „Telia“ TV platformos vystymu, didžiausiais duomenų centrais, „Ežio“ prekės ženklu, teikiame IT paslaugas verslo klientams bei prekiaujame moderniausia įranga ir išmaniaisiais įrenginiais.

Prisijungę prie mūsų įmonės turėsite galimybę dirbti su nestandartinių IT sprendimų ekspertais, projektuoti unikalias paslaugas, pritaikytas įvairiausių klientų poreikiams, galėsite dirbti su patyrusiomis duomenų analitikos, personalo, finansų, komercijos, marketingo, TV ar skaitmeninėmis komandomis, valdyti įvairaus lygio projektus ir dirbti su aukščiausio lygio tarptautinėmis komandomis.

Taip pat galėsite dalyvauti įvairiuose „Telia“ vidiniuose mokymuose, kvalifikacijos kėlimo, žinių gilinimo, mentorystės bei lyderystės programose ir taip auginti savo kompetencijas. O jeigu norėsite išbandyti jėgas naujoje verslo srityje galėsite „pašešėliauti“ savo kolegas iš skirtingų skyrių ir keisti karjeros kryptį.