Duomenų analitika

Karjera duomenų mokslo ir analitikos srityje

Ieškote naujų karjeros perspektyvų duomenų analitikos srityje Lietuvoje, o galbūt svajojate dirbti su tarptautinės rinkos produktais? „Telia Lietuva“ ir „Telia Global Services Lithuania“ jums gali pasiūlyti įvairias duomenų inžinerijos, analitikų ir martech srities pozicijas bei galimybę dirbti su moderniausiais projektais telekomunikacijų industrijoje. Visas duomenų mokslo ir analitikos darbo pozicijas rasite paspaudę šią nuorodą.

„Telia Lietuva” Duomenų Mokslo, Dirbtinio Intelekto ir Analitikos Padalinys

„Telia Lietuva” Duomenų Mokslo, Dirbtinio Intelekto ir Analitikos Padalinys

Mūsų misija yra įgalinti „Telia Lietuva“ skaitmenines galimybes bei padėti organizacijai tapti valdoma duomenų ir informacijos pagalba. Padalinys kuria „Telia Lietuva“ duomenų valdymo strategiją, valdo atitinkamos infrastruktūros bei įrankių įdiegimą ir jų įsisavinimą bei naudojimą organizacijoje. Tipinės padalinio pareigybės yra duomenų analitikai, duomenų tyrėjai, kurie kuria matematinius modelius.

Didžioji dalis komandos dirba Vilniuje, tačiau turime darbuotojų Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje, Palangoje ir užsienio šalyse. Suteikiame galimybę dirbti nuotoliniu būdu, reguliariai apsilankant ofise Vilniuje.
 

 

Duomenų analitikos ir verslo įžvalgų komanda teikia organizacijai reikalingus duomenis, reguliaras ataskaitas ir įžvalgas. Siekiame sukurti lanksčią ir intuityviai naudojamą duomenų sistemą QlikSense, kuri padėtų priimti tiek operatyvinius, tiek strateginius įmonės valdymo sprendimus.

Duomenų tyrėjų ir DI komanda kiekvieną dieną sprendžia problemas iš įvairių verslo sričių: kokį kitą filmą pasiūlyti IPTV žiūrovui? Kuri marketingo kompanija pritraukė daugiausia naujų klientų? Kokį kitą mobiliojo plano pasiūlymą pateikti klientui? Kaip optimaliai suplanuoti salono darbuotojų laiką? Atsakymo į šiuos ir kitus klausimus ieškome TELIA duomenyse naudodami įvairius statistinius metodus.

Skaitmeninių kanalų analitikos komanda padeda verslui užtikrinti kokybiškų duomenų rinkimą, analizę, vizualizavimą iš skaitmeninių kanalų, tokių kaip svetainės, mobiliosios programos ir pan. taip įgalindami organizaciją geriau pažintį savo klientą, artimiau susipažinti su jų elgesiu ir užtikrinti kokybiškesnį ir labiau jų poreikius atitinkantį bendravimą.

„Incentives Centre of Excellence“ – atsakingas už esamos motyvacinės sistemos palaikymą, naujų funkcionalumų kūrimą, E2E duomenų kokybės užtikrinimą.

„Analytics and Pricing Lietuva“ komanda yra atsakinga už Amazon įrankių pritaikomumą ir AWS duomenų ežero bei duomenų modeliavimą, duomenų sandėlių infrastruktūrą bei martech sprendimų įgyvendinimą Lietuvoje.

„Telia Global services Lithuania” Data Analytics Hub

„Telia Global services Lithuania” Data Analytics Hub

Neseniai įsteigtas „Data Analytics Hub“ labai aktyviai plečiasi ir taps stipria integruota „Analytics and Pricing“ organizacijos dalimi, įgyvendinančia duomenų sandėlio vystymo, analitikos bei marketingo automatizavimo funkcijas. Šio padalinio veiklos geografija labai plati, nes atliekamos užduotys apims visą „Telia“ įmonę Skandinavijos ir Baltijos šalyse. Šiais metais bus ieškoma kelių dešimčių specialistų duomenų inžinerijos, duomenų analitikos ir marketingo personalizavimo srityse, tad tai puiki proga prisijungti komandos formavimo pradžioje. Jeigu norite sužinoti daugiau, paskaitykite interviu su „Data Analytics Hub“ vadove Daina Rutkauskiene.

Kodėl verta jungtis prie „Telia“ analitikų komandos?

„Telia“ komanda yra stipri savo srities profesionalais ir tarptautine darbo kultūra. Mes siekiame nuolat tobulėti todėl vertiname idėjas ir atliktus darbus ir priimame pokyčius, galimybes. Daug dėmesio yra skiriama darbuotojui, jo poreikiams, motyvacijai ir mokymuisi.

Komandoje savo vietą ras tiek patyrę specialistai, tiek pradedantys savo karjerą darbuotojai. Mūsų vadovai ir vyresnieji specialistai atsineša patirties iš globalių kompanijų Lietuvoje, bei užsienio šalyse lyderiaujančiose įmonėse ir noriai dalinasi savo sukaupta patirtimi su kolegomis. Nuolatos vyksta žinių dalinimosi sesijos, per kurias galima mokytis iš kolegų, plėsti savo žinias analitikos srityje.

 


 

Kokius įrankius naudojame šiandien, su kokiais projektais dirbame?

Siekiame dirbti su moderniausiais įrankiais, todėl komandos nariai turi unikalią galimybę savo akimis matyti ir jausti virsmą organizacijoje įvedant naujoves. 2021-ais ėmėmės kurti naują duomenų sandėlį naudojantis naujausiomis debesijos technologijomis.

Dirbame ties klientų elgesio geresniu supratimu bei skaitmeniniu patirties gerinimu. Įdarbiname ir apmokome ne tik duomenų architektus ir inžinierius dirbti su Amazon Web Services technologijomis konkrečiai susijusiomis su duomenų valdymu, bet ir duomenų analitikus bei duomenų tyrėjus dirbti AWS platformos siūlomais įrankiais.

Kokių kandidatų ieškome?

Laukiame tavęs, jei turi puikius duomenų rinkimo, analizės bei savi-lyderystės įgūdžius, sugebi puikiai bendrauti su skirtingo lygio vadovais ar skirtingose pozicijose dirbančiais kolegomis. Idealiu atveju tu turi turėti tiksliųjų mokslų išsilavinimą ir būti arba norėti tapti savo srities ekspertu. Turi sugebėti matyti bendrą vaizdą ir nepamesti reikšmingų detalių.

Dirbame daugiafunkcinėje komandoje su unikaliais produktais ir tarptautiniais projektais, todėl labai svarbu mokėti bendradarbiauti ir pristatyti savo darbo rezultatus. Tikimės, kad puikiai kalbi, tiek lietuvių, tiek anglų kalbomis. Mes ieškome darbuotojų, kuriems patinka asmeninės lyderystės kultūra, kur kiekvienas darbuotojas prisiima atsakomybę ir siekia geriausių rezultatų.