Sveiki, tai jūsų kelias į dideles galimybes

Mus vienija tvirtos vertybės ir einame aiškaus bendro tikslo link. Žinome, kad „Telia“ darbuotojai yra iniciatyvūs, siekia, kad atsakomybė būtų jų pačių rankose ir nori dirbti ten, kur jaučia tvirtą bendrumo jausmą. Jiems svarbu būti šalia nuostabių žmonių, naudotis puikiomis darbo sąlygomis, priemonėmis ir technologijomis. 

Skirkite laiko sau: atidžiai peržiūrėkite šiuos puslapius ir atraskite, ką reiškia būti mūsų šeimos nariu. 

Ko mes siekiame

Įkvėpti pažangiausių technologijų, pristatome inovatyvius sprendimus gyventojams, bendruomenėms, verslui ir institucijoms padedančius lengvai naudotis skaitmeninių technologijų (pasaulio) teikiamomis galimybėmis. Technologijoms nuolat keičiantis – keičiamės ir mes. Norime, kad mūsų komandos gretas papildytų veržlūs, įdomūs, ambicingi ir iššūkius mėgstantys žmonės. 

Ką mes siūlome

Stiprinsime jūsų vertę darbovietėje. Suteiksime priemones ir pagalbą, kad, dirbdami „Telia“, galėtumėte augti kaip profesionalas ir asmenybė.

 

Kelyje į skaitmeninį pasaulį mes siekiame būti patikimiausiu patarėju ir partneriu savo klientams. Mes sujungiame viską tam, kad žmonės gyventų geriau ir dirbtų lengviau.

Esam žingeidūs, aktyvūs, paprasti ir mus veža technologijos. Susipažinkime.

 

Ar žinai?

Skaitmeninė visuomenė, sujungdama milijardus žmonių ir suteikdama galimybes gauti naujas ir geresnes paslaugas, kuria jiems naujas galimybes.

Visos industrijos sferos ir visi jose dirbantys žmonės tam tikra prasme yra šios evoliucijos dalyviai. Tikime, kad visų viltys ir troškimai dėl ateities yra panašūs į mūsų.

Mes siekiame dirbti kitaip ir keisti pasaulį. Tiek čia ir dabar, tiek ateities kartoms.

Jei jūsų aistra – nuolat keistis, tobulėti ir pabandyti padaryti pasaulį geresnį, jūsų kelias – „Telia“. Juo eidami paskleisime žinią: kuriame naujos kartos telekomunikacijas.