„Kovoju už inovacijas“

Ivo Kukavica, „Telia Company“

Vardas: Ivo Kukavica
Pareigos: Innovation Catalyst
LinkedIn profilis: www.linkedin.com/in/ivo-kukavica-84a9211/

Kelerius metus dirbęs konsultantu ir žmogiškųjų išteklių specialistu bendrovėje „Ericsson“, Ivo nusprendė ateiti į „Telia“. Iš pradžių dirbo žmogiškųjų išteklių srityje, tačiau vėliau radikaliai pakeitė savo karjeros kelią ir šiandien dirba savotišku inovacijų katalizatoriumi. Ivo yra puikus pavyzdys, kaip turėdamas aiškų karjeros tikslą ir vedamas ir konsultuojamas vadovų, bendrovėje „Telia“ gali pats susikurti sau galimybes. Mes suteikiame jums ir asmeninio, ir profesinio augimo galimybes.

„Mane visuomet domino IT ir žmonės. Nuostabu, kai matai, ką žmonės gali padaryti, jei turi tinkamas priemones ir yra tinkamoje aplinkoje. Lygiai taip pat fantastiška matyti, kaip naujos technologijos beveik kasdien keičia mūsų įprastą gyvenimą“.

Niekada nenurimti

„Po kelerių metų darbo žmogiškųjų išteklių srityje pajutau, kad noriu mesti sau iššūkį ir imtis kažko naujo. Norėjau būti labiau susijęs su mūsų pagrindiniu verslu ir mūsų kuriamais produktais bei paslaugomis. Išeiti iš „Telia“ kitur niekada nenorėjau, todėl džiaugiausi, kai gavau darbą „Purple Plus“ – „Telia“ inovacijų centre”.

Paversti inovacijas tikrove

„Mano darbas – užtikrinti, kad inovacijos būtų „Telia“ DNR dalis. Vienas darbo aspektas – padėti vadovams paversti inovacijas savo kasdienės darbotvarkės dalimi, padėti jiems gauti priemones ir metodus, kurie leidžia žengti inovacijų kultūros suformavimo ir jos palaikymo visoje bendrovėje link. O kitas aspektas – vadovauti projektams, kurie skirti naujų „Telia“ produktų ir paslaugų kūrimui“.

Kita gyvenimo pusė: boksininkas

„Šiuo metu boksas mano gyvenime užima svarbią vietą. Bokso treniruotes lankau tris kartus per savaitę, o savo vyriausiąją dukrą irgi įkvėpiau tapti boksininke. Susikaupimas, tikslumas ir būtinumas 100 proc. sutelkti dėmesį – būtent šie bokso ypatumai mane atpalaiduoja ir teikia pasitenkinimo“.

Ivo Kukavica, Telia Company