„Aš pati kuriu sau galimybes“

Helena Loitmaa, „Telia Estija“

Vardas: Helena Loitmaa
Pareigos: Project Manager
LinkedIn profilis: www.linkedin.com/in/helena-loitmaa-32947a90/

2004 m. draugas rekomendavo Helenai Loitmaa įsidarbinti bendrovėje „Telia“. Būdama ką tik studijas baigusi absolventė, ji suprato, kad toks darbas yra didžiulė galimybė ir tapo IT konsultante. Iš pradžių daugiausia laiko skirdavo atlikti bazines užduotis, pavyzdžiui, padėti klientams atkurti prieigą prie interneto. Nuo pat darbo pradžios ji turėjo galimybę augti ir tobulinti savo įgūdžius kaip projektų vadovė. Šiandien Helena vykdo stambius produktų plėtojimo projektus ir kasdien randa vis naujų iššūkių.

„Bendrovėje „Telia“ nuolat vyksta kas nors įdomaus. Aš dalyvavau įgyvendinant projektus, kurie turėjo poveikį ne tik mūsų klientams, bet ir visai visuomenei. Būti komandoje, kuri turi įtakos teikti mūsų klientams naujausius produktus – tai iš tiesų įkvepianti aplinkybė“.

Gyvenimas po darbo valandų

„Po darbo mėgstu leisti laiką su savo šeima, sportuoti, keliauti ir siūti.

Man itin svarbu, kad gyvenimas po darbo būtų turiningas. Nuoširdžiai tikiu, kad darydamas tai kas tave įkvepia asmeniniame gyvenime, rasi ir su darbu susijusių klausimų sprendimą. Tikiu nuolatiniu mokymusi visą gyvenimą. Gali būti, kad darbas bus sunkus, tačiau niekas negali nugalėti to malonaus jausmo, kad su savo komanda kažką pasiekei. Namuose tą patį jausmą man suteikia siuvimas – ypač tuo metu, kai pirmą kartą apsirengiu tai, ką pasisiuvau pati“.

Įkvepianti kelionė

„Darbas bendrovėje „Telia“ buvo tarytum kelionė. Vadovaudama įvairiems IT projektams, aš turėjau galimybę ipanaudoti mokykloje įgytas žinias, jas pritaikyti praktikoje. Iš esmės manau, kad gavau daugiau, nei būčiau galėjusi įsivaizduoti tada, kai pirmą kartą peržengiau „Telia“ slenkstį. Kasdien gausinti ir gilinti savo žinias man padėjo ir tai, kaip mes dirbame, ir nuolat gaunamas grįžtamasis ryšys“.

Ateitis

„Tikiuosi toliau tęsti šią įdomią ir kažkuo beprotišką kelionę. Darbas didelėse komandose, kurias sudaro įvairiose vietose dirbantys ir įvairių idėjų turintys kolegos, įkvepia ir tuo pačiu metu yra kažkas tokio, kas verčia judėti pirmyn. Tai neleidžia man kartotis ir kasdien daryti vien tik tą patį“.

 

Helena Loitmaa, Telia Estonia