Naujos kartos komunikacijų verslas

 

Šiandien mes apjungiame fiksuotą ir mobilųjį ryšį. Išmaniąją televiziją ir išmaniuosius telefonus. IT sprendimus verslui ir mobiliojo tinklo lyderystę. Turinį su daiktais. Žmones su idėjomis. Galimybes su gyvenimu.

Kalbame ateities technologijų kalba. Tai reiškia – ryšys visur ir visada. Nuo namų svetainės iki darbo kambario, nuo Parnidžio kopos iki Medininkų pilies, nesvarbu, kokia technologija. Esame visa ko tinklas.

Technologijos sparčiai keičia pasaulį. Nyksta ribos tarp „realaus“ ir „virtualaus“. Todėl ir mes keičiamės, kad būtume tokie, kokių jums reikia: prisitaikantys prie jūsų asmenybės, prie jūsų pomėgių, prie jūsų sąlygų ir kuriantys daugiau gyvenimo jums.

Vieną technologiją naudojančios paslaugos yra vakarykštė diena. Nes be šviesolaidžio nebūtų mobiliojo ryšio. Debesų kompiuterijos – be saugių duomenų centrų. Daiktų interneto – be radijo dažnių. Šiai naujai realybei reikia dar daugiau interneto spartos, dar daugiau gigabitų ir dar daugiau dėmesio kiekvienam klientui. Visiems po gigabitą per sekundę. Tai – realu, prie to artėjame.

Jau šiandien turime visas sąlygas tapti vienais pirmųjų Europoje diegiant 5G ryšį. Planuojame, kad po kelerių metų 5G tinklas leis sukurti visiškai naujos kokybės skaitmeninę aplinką. O tai reiškia technologinę revoliuciją versle, namų ir darbo aplinkoje, sveikatos ir aplinkos apsaugoje, švietime, žemės ūkyje.

Taip, technologijos mus įkvepia ir „veža“. Bet tuo pačiu „Telia“ yra žmonių bendrovė žmonėms. Mes turime veidą ir charakterį – taip, kaip ir mūsų klientai. Ir norime suteikti vienodas galimybes visiems būti šio skaitmeninio pasaulio dalimi. Kurti visuomenę, kurioje pažanga matuojama gigabitais. Veikti drąsiai, rūpestingai, paprastai.

Sveiki atvykę į „Telia“!